Hırsızdan 57 yaşındaki kadına şok sözler: Paranı değil, seni istiyorum

Hırsızlık için girdiği evde 57 yaşındaki kadına "Paranı değil, seni istiyorum" diyerek tecavüz etmeye kalkışan zanlı tutuklandı.

Yayınlanma Tarihi: 21.10.2019 14:48
Değiştirme Tarihi: 21.10.2019 14:48
Hırsızdan 57 yaşındaki kadına şok sözler: Paranı değil, seni istiyorum

Antalya’da pencereden girdiği evde 57 yaşındaki kadına tecavüz girişiminde bulunan ve ardından bıçakla yaralayan 23 yaşındaki sanık, hakim karşısına çıktı. Duruşmada yaşadığı korku dolu anları anlatan N.A., “Bana, ‘ben para istemiyorum, seni istiyorum’ dedi. O an ben de ona, ‘ben senin annen yaşındayım. Utanmıyor musun?’ dedim ve iki eline yapıştım. O sırada bıçağı sol tarafıma soktu, bende bağırdım" dedi.

ÖNCE HIRSIZ ZANNETTİ

Olay, 2 Temmuz Salı günü saat 06.00 sıralarında Kepez ilçesine bağlı Habibler Mahallesi’nde bulunan gecekonduda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, yatalak annesiyle beraber yaşayan N.A. (57), o gece sıcak olması nedeniyle pencereyi açık bıraktı. Kapı sesi geldiğini işiten N.A., o sırada iki elinde bıçakla eve giren Özcan K. (23) ile karşılaştı. Neye uğradığını şaşıran N.A., hırsız zannettiği kişiye cüzdanında bulunan bin TL’sini uzatarak, ‘Telefonumu da al, bana dokunma’ dedi.

BIÇAKLAYIP KAÇTI

İddialara göre Özcan K., ‘Parayı değil seni istiyorum’ diyerek, 57 yaşındaki N.A’ya cinsel istismarda bulunmaya kalkıştı. N.A.'nın çığlık atması üzerine paniğe kapılan Özcan K., kadını karnından bıçaklayıp kaçtı. Komşuları tarafından kanlar içinde bulunan N.A., hastaneye kaldırıldı. ‘Hırsızlık', 'tehdit' ve 'çocuğun cinsel istismarı' suçlarından kaydı bulunduğu tespit edilen Özcan K. ise gözaltına alınmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

"PİŞMANIM"

Suçlamaları kabul etmeyen sanık, “Eve hırsızlık için girdim. ‘Para istemiyorum, seni istiyorum’ demedim. Kendisinden para da istemedim, pişmanım” dedi.

Etiketler: hırsız - antalya - istismar