Hikmet Tuğsuz kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? Survivor Hikmet biyografisi

Survivor Türkiye Yunanistan’da Hikmet Tuğsuz’un kim olduğu merak ediliyor. Peki, Hikmet Tuğsuz kimdir, nerelidir? Survivor Türkiye Yunanistan’da Hikmet Tuğsuz’un hayranları Survivor Hikmet’in kim olduğunu araştırıyor.

Yayınlanma Tarihi: 09.03.2019 21:52
Değiştirme Tarihi: 09.03.2019 21:52
Hikmet Tuğsuz kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? Survivor Hikmet biyografisi

Survivor Hikmet, Survivor hayranları tarafından en çok aratılan ve merak edilen isimlerden biri oldu. Peki, Hikmet Tuğsuz kimdir? Hikmet Tuğsuz izleyicilerin en çok beğendiği yarışmacılardan biri. Hikmet Tuğsuz kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Sorusunun cevabını sizin için hazırladık. Uzun boyuyla ve atışlardaki performansı, parkurdaki çevikliğiyle adada dikakt çeken Hikmet Tuğsuz’un kim olduğunu haberimizden öğrenebilirsiniz.

Hikmet Tuğsuz biyografisi

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi. Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.