Herkül olmak bir yılını aldı

Herkül olmak bir yılını aldı
Yayınlanma Tarihi: 08.02.2014 11:04 | Değiştirme Tarihi: 08.02.2014 10:49

Zeus’un oğlu, yarı Tanrı Herkül’ü canlandıran Lutz, rolüne tam bir yılda hazırlandı. Alacakaranlık serisiyle adını duyuran genç aktör son filmi “Herkül: Efsane Başlıyor” (Hercules: The Legend Begins) ile adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Yeni filmi için daha kaslı bir görüntüye ulaşan Twilight serisinin yıldızlarından Kellan Lutz formunun sırrını açıkladı. İlk önce gişe rekorları kıran ve tüm dünya tarafından izlenen Twilight filminde gördüğümüz daha sonra karşımıza  Immortals (Ölümsüzler) isimli filmi ile çıkan Kellan Lutz, “Herkül: Efsane Başlıyor” (Hercules: The Legend Begins) filminde başrolü üstlendi.

İngiliz basınından The Daily Mail'in sitesinde yer laan habere göre; Zeus’un oğlu, yarı Tanrı Herkül’ü canlandıran Lutz, rolüne tam bir yılda hazırlandı. Gelmiş geçmiş en kaslı Herkül olabilmek için kelimenin tam anlamıyla kampa giren 29 yaşındaki yıldız, her gün iki saat koşup, altı saat spor yaptı. Herkül fiziğine ulaşmak için çekimlerden altı ay önce özel protein diyeti uygulayan Lutz, bu süreçte en çok tatlılara hayır demekte zorlandığını söyledi.  Immortals'da Yunan tanrısı Poseidon'u canlandıran genç oyuncu zorlanmasına rağmen hedeflediği görüntüye ulaşıp, hem fiziği hem de savaş sahnelerindeki performansıyla iddialı.

AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman yapılacak? İşte vize ve final tarihleri

AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, Açıköğretim Fakültesi öğrencileri tarafından merak edilmeye başladı. Anadolu Üniversites tarafından yayımlanan iş takvimiyle birlikte AÖF bahar dönemi vize ve final tarihleri belli oldu.

Altın fiyatları ne kadar oldu? 25 Mart çeyrek ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları sabahın erken saatleriyle birlikte yüz binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya başladı. En büyük yatırım araçlarından biri olan altın, düğün mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte yakından takip edilmeye başladı. Peki, Altın fiyatları ne kadar oldu?

Yemekteyiz Best Of yarışmacıları kimdir? 25-29 Mart Yemekteyiz yarışmacıları

Yemekteyiz'de bu haftanın yarışmacıları, sevilen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Her hafta büyük heyecan yaratan Yemekteyiz yarışmasında bu hafta birbirinden tanıdık isimler yer alacak. İşte 25-29 Mart Yemekteyiz yarışmacıları.

Dünya 7 yaşındaki Rudolph Ingram'ı konuşuyor

7 yaşındaki Rudolph isimli çocuğun 100 metreyi 13.48 saniyede koştuğu görüntüler sosyal medyada olay oldu.