Herkes kilosuyla dalga geçiyordu! Son hali resmen büyüledi...

Lucy-Rose Hickman isimli genç kadın küçüklüğünden bu yana yaşıtları tarafından kiloları sebebiyle dalga konusu oluyordu. Ani bir karar alan Lucy-Rose Hickman, harekete geçmeye karar verdi ve inanılmaz bir değişime uğradı. Lucy-Rose Hickman'ın son hali resmen olay oldu.

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2020 13:59
Değiştirme Tarihi: 02.11.2020 13:59
Herkes kilosuyla dalga geçiyordu! Son hali resmen büyüledi...

Şişman olduğu için yaşıtları tarafından acımasız şakalara maruz kalan Lucy-Rose Hickman’ın eski halinden eser kalmadı.

Şişman olduğu için onlarca farklı lakapla çağırıldığını anlatan Lucy, psikolojisinin o günlerden kalma etkiler yüzünden bozuk olduğunu söylüyor.

24 yaşındaki genç kız kilo vermeye geçen yıl kuzeninin teşvikiyle karar verdi. Kilolu olduğu dönemde kendini eve kapadığını ve hiçbir şey yapmak istemediğini anlatan Lucy, 1 yıl boyunca evde düzenli egzersiz yaparak yediklerine çok dikkat etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Manchester'da yaşayan Lucy o günler şöyle anlatıyor:

"Kilo almaya başladığımda yaklaşık yedi yaşındaydım ve okulda kilolu olduğun için sürekli zorbalığa uğradım. Ne zaman dışarı çıksam insanlar bana lakap takıyordu veya beni işaret ederek aralarında gülüyorlardı."

Haber ile ilgili metin girin!.

Kuzeni sayesinde bir haftada 5 kilo verdiğini söyleyen genç kadın, o günden sonra bir daha hiç durmamış. Hayatını değiştirmeye karar verdiğinde 90 kilo olan Lucy, bir yıl içinde 20’den fazla kilo verdi. Etek giymeyi hayal bile edemezdim diyen genç kız, herkesi sağlıklı yaşamla kilo vermeye davet ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.