Her şey bir anda oldu! Öfkeli müşteri, sıcak çorbayı kasiyerin yüzüne böyle fırlattı

Teksas'ta bir kadın, beğenmediği çorbayı tartışma yaşadığı restoran çalışanının yüzüne fırlattı. Olay sonrası saldırgan restorandan kaçarken, personel ise yaşadıklarını çektiği bir video ile anlattı. Kadın, çorbanın yüzüne fırlatıldığı anları "Çorbanın sıcaklığını hissettiğimi hatırlıyorum, gözlerim çok fena yandı. Burnum yanıyordu. Bir anlığına nefesimi kesti sanki. Gerçekten tüm bunların şokundaydım" sözleriyle anlattı.

Yayınlanma Tarihi: 11.11.2021 10:53
Değiştirme Tarihi: 11.11.2021 10:56
Her şey bir anda oldu! Öfkeli müşteri, sıcak çorbayı kasiyerin yüzüne böyle fırlattı

ABD'nin Teksas eyaletinde bir kadın, Temple'daki bir restoranı arayıp oradan aldığı çorba hakkında şikayette bulundu. Daha sonra restorana dönen kadın, telefonda çorba yüzünden tartıştığı personele çorbayı fırlatırken görüntülendi. NBC'ye bağlı haber kanalı KCEN-TV, çorbayı atan kadının kimliğini tespit edemediğini bildirdi.

PARASINI GERİ VERMEYİ TEKLİF ETTİLER, KABUL ETMEDİ

Restoran çalışanı Broland, olayı ve hissettiklerini açıklamak için iki TikTok videosu çekti. Videolardan birinde Broland, müşterinin, aldığı çorbanın çok sıcak olduğunu ve üzerine yerleştirilen plastik kapağın eridiğini iddia ettiğini söyledi. Broland, müşteriden özür dilediğini ve kendisine para iadesi teklif ettiğini, ancak kızgın müşterinin onu taciz etmeye devam ettiğini ve daha sonra restorana geri döndüğünü söyledi.

Her şey bir anda oldu! Öfkeli müşteri, sıcak çorbayı kasiyerin yüzüne böyle  fırlattı – Son Dakika

"ÇORBANIN SICAKLIKLIĞINI HİSSETTİM"

Personel ayrıca müşterinin parasını geri ödeme tekliflerini dinlemediğini iddia etti. Çorbanın yüzüne fırlatıldığında şaşkına döndüğünü söyleyen Broland, "Gözlerim yanıyordu, burnum kanıyordu, çok ağrım vardı. Onu sildiğimde ve neredeyse tekrar görebildiğimde beni en çok çarpan şey baharatlar oldu. Çorbanın sıcaklığını hissettiğimi hatırlıyorum, gözlerim çok fena yandı. Burnum yanıyordu. Bir anlığına nefesimi kesti sanki. Gerçekten tüm bunların şokundaydım" dedi.

RESTORAN, YAŞANANLARI KINADI

Çarşamba günü restoran, kadının eylemlerini kınayan bir bildiri yayınladı ve müşterilerin personele saygılı olması gerektiğini söyledi.

Kaynak: Haberler.com

İlgili Sayfalar: Playlist