Her satırı kan dondurdu! Temizliğe gelen kadına, çocuğunun gözü önünde tecavüz etti

İstanul Gaziosmanpaşa'da yaşayan 28 yaşındaki Mert A., evli ve 1 çocuk babasıydı. Facebook sayfası üzerinden verilen iş ilanlarından, ev temizliği yapan ve Esenler çevresinde ev temizliği yapmak için iş aradığını ifade eden 38 yaşındaki A.T.G. ile irtibata geçti. Temizlik için ne kadar ücret istediğini sorarak, Küçükköy'de bulunan evindeki temizlemesi için anlaşma sağladı. A.T.G., bırakacak kimsesi olmadığı için 2 yaşındaki oğlunu da yanına alarak, Mert A.'nın evine temizliğe gitti. G., eve girdikten kısa süre sonra 2 yaşındaki oğlunun gözleri önünde tecavüze uğradı. 16 Şubat günü yaşanan korkunç olayın davası bugün görülecek... Mobilya işçisi olan Mert A.'nın 30 yıla kadar hapsi isteniyor...

Yayınlanma Tarihi: 07.07.2020 09:27
Değiştirme Tarihi: 07.07.2020 09:27
Her satırı kan dondurdu! Temizliğe gelen kadına, çocuğunun gözü önünde tecavüz etti

Mobilya işçisi Mert A., Facebook üzerinden iletişime geçtiği temizlik işi yapan 38 yaşındaki A.T.G. ile, 150 lira karşılığında ev temizliği konusunda anlaştı. 16 Şubat günü ise A.T.G, beraberinde 2 yaşındaki oğluyla birlikte Mert A.'nın yaşadığı eve 12.00 sıralarında ulaştı. 

Mert A., eve gelen temizlikçiye kapıyı açıp içeriye davet etti. Kısa süre sonra da 5 yaşında bir oğlu olduğunu, eşinden de yeni boşandığını ifade etti. 

A.T.G., eve girdikten sonra temizliğe başlayıp, Mert A.'dan süpürge makinesini istedi ve evdeki halıları da toplamaya başladı.

Bu esnada A., G.’ye arkadan yaklaştı ve ağzını kapatarak odaya geçmesini istedi. G., bırakılmasını istese de başaramadı. Bu esnada G.’nin 2 yaşındaki oğlu da ağlamaya başladı.

Mert A., cebinde tuttuğu bıçağı çıkarıp önce 2 yaşındaki çocuğa doğrulttu ve G.'yi zorla odaya götürdü. 2 yaşındaki çocuk ağlamaya başlamıştı. 

Mert A., 2 yaşındaki çocuğun da gözü önünde 38 yaşındaki A.T.G'ye tecavüz etti ve kadının evden ayrılmasına bir süre müsaade etmedi. Önce kadını öldürmekle tehdit edip kismeye bir şey söylememesi için tembihledi. A.T.G. 'tamam' deyip çocuğuyla birlikte evden ayrıldı.

Oğlunun kıyafetini ve ayakkabılarını sokak ortasında giydiren G., ağlaya ağlaya sokak başındaki bir dükkana sığındı ve polisi arayıp şikayette bulundu. 

Olay yerine gelen polis, Mert A.'ın yaşadığı eve giderek onu gözaltına aldı. 

Mert A., çıkarıldığı Gaziosmanpaşa 1. Sulh Ceza Hakimliği'nde, G. ile, kendi rızası ile birlikte olduklarını öne sürdü.

İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülecek davanın ilk duruşması bugün yapılacak.

Kaynak: Hürriyet