Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
‘Hemşire‘ devayı Cem‘de bulacak

‘Hemşire‘ devayı Cem‘de bulacak

1998 yılında Cem Yılmaz imzalı 'Her Şey Çok Güzel Olacak' filminde hemşire rolüyle figüranlık yapan Nurgül Yeşilçay'ın yolu Yılmaz'la kesişti. Komedyenin son projesinin kadrosuna dahil oldu.

17.06.2014 06:32

Cem Yılmaz ile Nurgül Yeşilçay’ın yolları yıllar sonra yeniden keşişti. Güzel oyuncu, ünlü komedyenin ilk sinema projesi olan 1998 yapımı ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ta bir hemşireyi canlandırarak ilk oyunculuk deneyimini edinmişti. Yeşilçay, 16 yıl aradan sonra Yılmaz'ın son filmi ‘Pek Yakında’da konuk oyuncu olarak yer aldı. Son dönemde oynadığı dizi ve sinema filmleri tutmayan Yeşilçay, önümüzdeki günlerde çekimler için kamera karşısına geçecek.

KIRAL'IN PROJESİNDEÖte yandan ünlü oyuncu, yönetmen Erden Kıral’ın film projesinde de yer alacak. ‘Gece’ adlı yapımda başrolü üstlenen oyuncu, konsomatrisi canlandıracak. Çekimlere ise temmuzayında İzmir’debaşlanacak. ÇEKİM SÜRESİ 5 HAFTACem Yılmaz'ın son filmini hayranları büyük merakla bekliyor. Önceki projelerinin aksine Instragram üzerinden sık sık setten fotoğraflar paylaşan sanatçının, 'Pek Yakında' adlı filminin çekimlerinin 5 hafta içinde tamamlanması öngörülüyor. Cem Yılmaz'ın son filminde Zafer Algöz, Özkan Uğur ve Ozan Güven gibi isimler rol alıyor. Çekimleri 5 hafta içinde tamamlanması planlanan filmin cast ekibine son katılan isim de Nurgül Yeşilçay oldu. Yılmaz imzalı 'Her Şey Çok Güzel Olacak'ta perdeye çok kısa süre yansıyan Yeşilçay'ın bu kez nasıl bir karakteri canlandıracağı merak konusu. 
Yorumlar | 0
üye profil