Hazır döner paketleme tesisinde skandal görüntüler: Sosyal medyada tepki yağdı

Sosyal medya uygulaması TikTok paylaşılan ve Adana'da hazır döner işletmesinde çekildiği belirtilen görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı. Hazır dönerleri paketleyen iki çalışanın, maske takmadan pişmiş etlerle oynadığı anlar mide bulandırdı. 

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2021 14:28
Değiştirme Tarihi: 21.01.2021 14:28
Hazır döner paketleme tesisinde skandal görüntüler: Sosyal medyada tepki yağdı

Hazır döner paketleme tesisinde çekildiği belirtilen ve TikTok paylaşılan skandal görüntüler büyük tepki topladı. Maskesiz şekilde etlerle oynayıp dans eden 2 kişinin görüntüleri, pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşıldı. 

Görüntüyü sosyal medya hesabından paylaşan bir kullanıcı, "Bir hazır döner işletmesinde çekilmiş bu videoda dönerlerin paketlere dolum yapıldığı süreçte yaşananlar görünüyor. Rezillik, iğrençlik. En ağır ceza verilmediği sürece bu TikTok rezaletleri bitmez. Bu adamlara ayrı ağır bir ceza, işletmeye de ayrı ağır bir ceza vereceksiniz ki işletme sahibi her türlü işletmesini böyle başıboş adamlara bırakmaya korkacak" ifadelerini kullandı.

TEPKİ TOPLADI

Çok sayıda kullanıcı paylaşımın altına tepkisini dile getirdi. Bir kullanıcı, "Önlük diye üstüne geçirdiği çöp poşeti, o iğrenç ağzına sürdüğü gıda... Neresinden tutsanız rezillik, gerçekten midem bulandı" ifadelerini kullandı.

SÜT BANYOSU AKILLARA GELDİ

Bu görüntüler, geçtiğimiz aylarda Konya'daki bir süt fabrikasında, küvetin içinde süt banyosu yapan bir çalışanın görüntülerini akıllara getirdi. Süt ürünleri tesisinde süt banyosu görüntüleri gündem olmuş ve videoyu çekenler gözaltına alınmıştı.