Hazal Kaya sevgilisiyle ilk kez...

Hazal Kaya - Ali Atay ikilisi Taksim'de katıldıkları partide ilk kez birlikte görüntülendi...

Yayınlanma Tarihi: 21.04.2014 09:26
Değiştirme Tarihi: 21.04.2014 09:32
Hazal Kaya sevgilisiyle ilk kez...

Ekranların vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelen Hazal Kaya, magazin gündeminin de olmazsa olmazlarından.

Günün en önemli magazin haberleri acunn.com'da. Hazal Kaya ve Ali Atay ilişkisinin son durumu ile ilgili tüm haberler acunn.com/magazin sayfasında. Magazin gündemin en güncel haber ve videolarına acunn.com internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Kim nerede, ne dedi, ne yapıyor ünlülerin hayatından en son haberler acunn.com'da...

Leyla ile Mecnun dizisiyle ününü artıran Ali Atay'la birlikte olduğu yönünde iddialar bulunan Hazal Kaya'nın ilişkisi belgelendi.

Hazal Kaya ve Ali Atay ikilisi, önceki gün düzenlenen 33. İstanbul Film Festivali ödül töreni sonrası Taksim'de düzenlenen bir partide ilk kez görüntülendi.

Hazal Kaya ilk kez sevgilisiyle görüntülendi
Beş aydır aşk yaşadığı bilinen ikili partide ilk kez birlikte görüntülendi. 33. İstanbul Film Festivali sonrası düzenlenen partiye katılan Hazal Kaya ve Ali Atay ilk kez birlikte magazin muhabirlerinin karşısına çıktı.

Taksim'deki partiye Ali Atay'dan sonra gelen Hazal Kaya, sevgilisinin yanına gider ona sarıldı. Bu dakikalarda magazin muhabirleri tarafından görüntülendiklerinin farkında olmayan ikili, gazetecilere yakalanmamak için partiden ayrılmayı tercih etti.

Araları bozuktu!
Ali Atay ve Hazal Kaya'nın aralarının bozuk olduğu iddia ediliyordu.

Ali Atay'ın, sevgilisi Hazal Kaya'nın başrol oynadığı 'İtirazım Var' filminin galasına katılmaması nedeniyle ikilinin arasının açıldığı iddia edilmişti.

Yeni filmi için Makedonya'da olan Atay, galanın yapıldığı saatlerde ülkemizden 807 kilometre ötedeki Bitola şehrinde öğrenciler tarafından verilen özel bir partiye katılmış. Bu nedenile Sevgilisinin oynadığı filmin galasına katılmamıştı. Hazal Kaya ve  Ali Atay bu nedenle geçtiğimiz günlerde bir barda kavga ederek aralarının açıldığı iddia edilmişti.