Küskünlükleri kısa sürdü

Küskünlükleri kısa sürdü
Yayınlanma Tarihi: 21.04.2014 10:26
Değiştirme Tarihi: 21.04.2014 10:21

Magazin gündeminden uzak beş aydır birlikteliklerine devam eden Hazal Kaya ve Ali Atay, önceki gün birlikte görüntülendi.

Magazin gündeminden uzak beş aydır birlikteliklerine devam eden Hazal Kaya ve Ali Atay, önceki gün birlikte görüntülendi.Son dakika magazin haberleri acunn.com'da. Hazal Kaya ve Ali Atay ilişkisinin son durumu ile ilgili tüm haberler acunn.com/magazin sayfasında. Magazin gündemindeki en güncel haber ve videoları acunn.com internet sayfasından takip edebilirsiniz. Kim nerede, ne dedi, ne yapıyor ünlülerin hayatından en son haberler acunn.com'da...Geçtiğimiz günlerde yaşadıkları tartışma nedeniyle aralarının bozulduğu iddia edilen Hazal Kaya ve Ali Atay ikilisi ilk kez magazin muhabirleri tarafından birlikte görüntülendi.Ali Atay'ın yeni filmi için yurt dışında bulunması nedeniyle Hazal Kaya'nın başrol oynadığı 'İtirazım Var' filminin galasına katılamayışı ikilinin arasının açılmasına neden olduğu iddia edilmişti. Gittikleri bir barda bu nedenle kavga ettikleri iddia edilen ikili, önceki gün bir partide yan yanaydı.

İlk kez görüntülendilerBeş aydır ilişki yaşadıkları birlinen Hazal Kaya ve Ali Atay, 33. İstanbul Film FEstivali Ödül Töreni sonrası düzenlenen partide birlikteydiler. İlişkilerini magazin gündeminden uzak yaşamaya çalışan ikili katıldıkları partide birbirlerine sarılırken yakalandılar. Hazal Kaya ilk kez sevgilisiyle görüntülendiBeş aydan beri ilk kez gazetecilere yakalanan ikili durumdan habersiz olarak bir süre partide yer aldılar. Mekana Ali Atay'dan daha sonra gelen Hazal Kaya sevgilisine sarılırken ilk kez görüntülendi. Daha sonra gazetecilere yakalanma endişesiyle ikili partiden ayrıldı.