Hayvan ve Yaşam Festivali 'PETİVAL' 30 Eylül’de Kemerburgaz’da!

Hayvanseverler, hem birbirleriyle hem evcil hayvanlarıyla kelimenin tam anlamıyla “ festival gibi” bir gün için buluşuyor!

Yayınlanma Tarihi: 20.09.2018 14:55
Değiştirme Tarihi: 20.09.2018 14:55
Hayvan ve Yaşam Festivali 'PETİVAL' 30 Eylül’de Kemerburgaz’da!

Katılımcıların evcil hayvanlarıyla birlikte gelip, söyleşi ve sahne etkinliklerinin yanı sıra  farklı oyunlar, eğitimler ve ödüllü yarışmalarla keyifli bir gün geçirecekleri ilk festival 30 Eylül Pazar günü Kemerburgaz’da yapılacak.

Katılımcıların hem büyükler hem çocuklar el ele vererek hazırlayacakları kulübeler de sokak hayvanları için bağışlanacak. Üstelik çocuklar klübeleri hayal güçlerini sonuna kadar kullanarak rengarenk boyayacaklar! Boyama yarışması da bu işi daha eğlenceli hale getirecek!

Hem evcil hayvanlara hem de sahiplerine hitap eden festival, birlikte pek çok güzel anı oluşturulacak bir günün yanı sıra, bilgi alışverişini de hedefliyor!

SOKAK HAYVANLARI DA UNUTULMADI!

Bana Göz Kulak Ol Derneği ile iş birlikteliği içerisinde gerçekleştirilecek olan Petival – Evcil Hayvan ve Yaşam Festivalinden elde edilecek gelirin %20’si sokak hayvanlarının klinik tedavileri için derneğe bağışlanacak.

KÖPEK KOÇLARLA REHABİLİTASYON!

Özellikle çocuklarla, karşılaştıkları bazı sorunlarla baş etmenin yolları üzerine koç köpeklerle yapılan rehabilitasyon çalışmasına da festivalde yer verilecek. Koç Köpekler Noah ve Tekila ile yapılacak mini atölye çalışmaları ile bu alanda köpeklerle yapılan çalışmaların etkisi de katılımcılarla uygulamalı olarak paylaşılacak. 

ETKİLEŞİMLİ VE BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA

05 Eylül 2018 - 30 Eylül 2018 tarihleri arasında patili dostu ile olan selfie fotoğrafını instagramda #enpatiselfie hashtag’i ile paylaşan kişiler arasında 30 Eylül 2018 saat 18:00’e kadar en çok etkileşim alan ilk üç selfie sahibi ödül sahibi olacak. Birinci olacak #enpatiselfie 45 KG. ikinci 30 KG. üçüncü ise 15 KG. mama ödülüne ulaşacak.  Festival günü alanda gerçekleşecek olan ödül töreninde kazananlara ödülleri Bana Göz Kulak Ol Derneği destekçilerinden olan sürpriz ünlü isimler tarafından verilecek.

Bana Göz Kulak Ol Derneği’nden Özge Özder ve Aslı Tandoğan başta olmak üzere hayvan sever birçok değerli oyuncunun yanı sıra değerli eğitmen Ersen Akbaş ile yapılacak söyleşilerle zengin bir içeriğe sahip.

Yaş sınırı olmayan festivalde Gökcan Sanlıman’ın akustik performansı ve Levent Erim’in DJ’liğinde müzikle de buluşan katılımcılar eğlenceli bir gün geçirecekler.