Hava korsanı ile selfie çekilmişti! Bakın kim çıktı

Hava korsanı ile selfie çekilmişti! Bakın kim çıktı
Yayınlanma Tarihi: 30.03.2016 11:21
Değiştirme Tarihi: 30.03.2016 11:21

Mısır'dan Kıbrıs Rum Kesimi'ne kaçırılan uçaktaki bir yolcunun hikayesi, hava korsanını gölgede bıraktı

Mısır'ın İskenderiye kentinden başkent Kahire'ye gitmek üzere havalanan Mısır Havayolları'na ait yolcu uçağı, Güney Kıbrıs'taki Larnaka Havalimanı'na indiren hava korsanı Seyfettin Mustafa'nın uçakta selfie çektiği ortaya çıktı.

Mısır'dan Kıbrıs Rum Kesimi'ne kaçırılan uçaktaki bir yolcunun hikayesi, hava korsanını gölgede bıraktı. İngiliz Ben Innes'in, hava korsanıyla selfie çektirdiği ve bunu twitter'dan paylaştığı ortaya çıktı. 26 yaşındaki Innes, sağlık ve güvenlik uzmanı.

Innes, hava korsanı ile çektirdiği selfie sonrasında, uçaktan kaçarak uzaklaşan yolcular arasında da görülüyor.

Dünyayı ayağa kaldıran hava korsanı Seyfettin Mustafa'nın, uçakta kimliği bilinmeyen bir şahısla görüldüğü fotoğraf önce, İngiliz Daily Mail gazetesinin internet sitesinde yayınlandı.

Mısır resmi haber ajansı MENA, hava korsanının K38 No'lu koltukta oturan Mısır vatandaşı İbrahim Samaha olduğunu duyurmuştu.

Hava korsanı ile fotograf çektiren İngiliz vatandaşı Innes, uçakta alıkonulan 4 yabancı uyruklu kişiden biri olarak biliniyordu.

Innes, hava korsanı ile çektirdiği fotoğrafı arkadaşı ile paylaştı. Innes'in arkadaşı Chris Tundogan, Innes'in amacını bilmediğini belki, korkmadığını göstermeye çalıştığını söyledi.

Innes, daha sonra yaptığı açıklamada, kabin personeli aracılığıyla hava korsanına selfie çektirmek istediğini ilettiğini, olumlu yanıt almasının ardından fotoğraf karesinin ortaya çıktığını söyledi.

Innes, selfiesinin bugüne kadar çekilmiş en iyi selfie olduğunu düşünüyor.