Hava bugün nasıl olacak? İşte 31 Ocak il il hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak, İstanbul hava durumu bugün nasıl olacak? Sorularının yanıtı, hafta sonu işe gitmek zorunda olan birçok vatandaşın merak edip araştırdığı konular arasında yer almaya başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından gelen hava durumu raporuna göre, İstanbul'da bugün güneşli bir hava seyredecek. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte 31 Ocak il il hava durumu tahminleri.

Yayınlanma Tarihi: 31.01.2021 11:05
Değiştirme Tarihi: 31.01.2021 11:05
Hava bugün nasıl olacak? İşte 31 Ocak il il hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak sorusunun yanıtını merak eden birçok kişi internet üzerinden araştırmalarını yapmaya başladı. Hafta sonunu koronavirüs tedbirleri kapsamında evde geçirmek zorunda olan vatandaşları, bugün havanın yağmurlu olup olmadığını merak ediyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte 31 Ocak il il hava durumu tahminleri.

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt genelinin çok bulutlu, Artvin çevreleri hariç yurt genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu’nun güneyinde yağmur ve sağanak, yer yer gök gürültülü sağanak, iç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülmesi, Kıyı Ege, Doğu Akdeniz kıyıları, Çanakkale, Gaziantep, Kilis ve Antalya’nın batı ve doğu ilçeleri ile Edirne'nin güneyinde kuvvetli sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak, Ankara’nın kuzeyi (Çamlıdere, Kızılcahamam, Güdül, Kahramankazan), Bolu’nun güneydoğusu (Seben, Kıbrısçık, Dörtdivan, Gerede, Yeniçağa ve Bolu il merkezi) ile Antalya'nın doğusunun iç kesimleri, Kahramanmaraş ve Adıyaman çevrelerinde yoğun kar yağışı şeklinde olacağı tahmin ediliyor.