Hause of İstanbul hizmetlerini anlattı

Uzman köpek eğitmeni ve Rottweiler derneği AS başkanı Şenol Tunç, Hause of İstanbul Merkezi bünyesinde çeşitli eğitimler ve beraberinde çalışmalar gerçekleştirildiğini ifade ediyor. Merkezlerinde köpek eğitimi başta olmak üzere çeşitli hizmetler sunan Şenol Tunç, tarafından özellikle Türkiye çapında öncü bir merkez olmayı hedeflediği ifade edildi. Başarılı köpek eğitim merkezi dünya çapında Türkiye'de en ünlü ve en önemli rottweiler cinsi köpek eğitim ve üreme merkezi olarak biliniyor.

Yayınlanma Tarihi: 25.11.2021 10:36
Değiştirme Tarihi: 25.11.2021 10:36
Hause of İstanbul hizmetlerini anlattı

Merkeze dahil çeşitli açıklamalar gerçekleştiren ünlü köpek eğitmeni tarafından ”sahip olduğumuz merkezimiz İstanbul Maltepe'de yer alıyor. Ekibimizde yer alan kişiler ile birlikte ülke çapında pek çok bilinmeyen hizmete imza atıyoruz. Mevcut hizmetler ile birlikte dünya standartlarında farklı bir yaklaşım sergileyerek pozitif düşünce sistemini meydana getiriyoruz. Merkezimizi üzerinde genel olarak köpek eğitimi gibi detaylara değinilse de beraberinde her ırka özel farklı bir eğitim yaklaşımı, köpek oteli ve taksi gibi çeşitli hizmetlerde oluşturuyoruz. Türkiye çapında bu alanda faaliyet gerçekleştiren çok fazla kişi yok. Merkezi olarak bizim ekibimiz ise Türkiye başta olmak üzere pek çok ülke üzerinde bu hizmeti yaygın hale getirmek.” Şeklinde ifadeleriyle hizmetlerine dair çeşitli bilgiler verdi.

Köpek Eğitimi Konusunda Farklı Bir Yaklaşım Oluşturmak İstiyoruz

Şenol Tunç ünlü köpek eğitimi merkezine daire açıklamalarına devam ederken açıklamalarında ise ülkemizde önce olmak istediklerini bir kez daha vurgulayarak” ülkemiz üzerinde Hause of Istanbul ile birlikte bilinçli bir şekilde köpek kültürü oluşturmak amacıyla çalışıyoruz. Bu alanda sunduğumuz pozitif düşünce ile birlikte sadece köpekler eğitim değil aynı zamanda sahiplerine de bu düşünce şekliyle de aşılamak amacıyla yoğun çalışma halindeyiz. Başta Rottweiler olmak üzere pek çok köpek ırkı üzerinde çeşitli eğitimler ile birlikte yenilikçi bir hizmet sunmaktayız”
 

İlgili Sayfalar: Playlist