Hatay'da şoke eden olay! Sigara içmek için çakmağını çıkardı, feci şekilde darp edildi...

Hatay'da dün gece yaşanan olay adeta herkeste şaşkınlık yarattı. Hatay'da yaşanan orman yangınları sonrası tedirginlik sürmeye devam ediyor. Yol kenarında sigara içmek için çakmağını çıkaran genç bir anda saldırıya uğradı. Vatandaşlar tarafından darp edilen kişiyi kundakçı sandıklarını belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 12.10.2020 09:24
Değiştirme Tarihi: 12.10.2020 09:24
Hatay'da şoke eden olay! Sigara içmek için çakmağını çıkardı, feci şekilde darp edildi...

Hatay'da yangınlar sonrası büyük gerginlik sürmeye devam ediyor. Hatay'da yol kenarında sigara içmek için çakmağını çıkaran genç kundakçı sanılarak vatandaşlar tarafından darp edildi. Bir anda kanlar içinde kalan genç hastaneye kaldırıldı. Olayın yanlış anlaşılma sonucu meydana geldiği öğrenildi.

Hatay’ın Belen, Arsuz ve İskenderun ilçelerinde çıkan orman yangınları sonrası vatandaşın gergin bekleyişi sürüyor.

Son olarak Arsuz ilçesi Karaağaç mevkisinde yol kenarında sigarasını ateşlemek için bir kenarda çakmağını çakmaya çalıştığı iddia edilen bir vatandaş ve beraberindeki arkadaşı şüpheli tavırlar nedeniyle çevredekilerin dikkatini çekti.

KANLAR İÇİNDE KALDI

Vatandaşın çakmağı rüzgardan siper etmesi üzerine şüphelenen çevredekiler iddiaya göre bir anda adama saldırdı. Arkadaşıyla beraber yanlarında bulunan motosikletle kaçmaya çalışan vatandaş yine de kurtulamadı. Kanlar içinde kalan ve ağır halde darp edilen vatandaş daha sonra polise teslim edildi.

Edinilen bilgiye göre de polisin vatandaşı önce hastaneye sonrada sorgulamak için emniyete götürdüğü öğrenildi.

(İHA)

Etiketler: hatay - darp - dayak - sigara - çakmak