Hatay'da şoke eden olay! Koronavirüs olduğunu öğrendi, 2 düğüne daha gitti...

Hatay'da yeni evlenen ve balayı dönüşü koronavirüs olduğunu öğrenen yeni gelen şoke eden bir olaya imza attı. Koronavirüs olduğunu öğrendikten o kişinin 2 düğüne daha katıldığını öğrenen ekipler, bütün köyü karantina altına aldı.

Yayınlanma Tarihi: 05.09.2020 00:07
Değiştirme Tarihi: 05.09.2020 00:07
Hatay'da şoke eden olay! Koronavirüs olduğunu öğrendi, 2 düğüne daha gitti...

Tüm Türkiye'yi etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla ilgili şaşırtan haberler gelmeye devam ediyor. Hatay'da yeni evlenen ve balayından dönen yeni gelin, koronavirüs salgınına yakalandı. Koronavirüse yakalandığını bile bile karantina kurallarına uyamayan ve 2 düğüne daha katılan yeni gelinin haberini alan ekipler, bütün köyü karantina altına aldı.

KENDİLERİNİ KARANTİNAYA ALMADILAR

İddiaya göre, genç kadının Arsuz’daki şikayeti üzerine gittikleri hastanede COVID-19 virüsüne yakalandığı anlaşıldı. Doktorların uyarısına rağmen kendilerini karantinaya almayan genç çift, Altınözü ilçesine geri döndü.

İKİ DÜĞÜNE KATILDILAR

Genç çiftin Kozkalesi köyünde yapılan iki düğüne de katıldıkları tespit edilince Altınözü İlçe Jandarma ekipleri köyün giriş ve çıkışlarını kapattı. Köyün karantina süresinin yapılacak olan sağlık incelemesinin ardından belirleneceği öğrenildi.

(İHA)

Etiketler: hatay - koronavirüs - gelin