Hatay'da bir sitenin güvenli görevlisi, yaşam savaşını kaybetti!

Hatay Arsuz'da, bir sitenin bahçesine kimliği belirsiz kişiler girmek istedi. Duruma müdahale eden sitenin güvenlik görevlisi Ethem Devrim, darbedilerek ağır yaralandı. Devrim'in tedavi gördüğü hastanede 7 gün sonra hayatını kaybetti. 

Yayınlanma Tarihi: 20.08.2020 13:31
Değiştirme Tarihi: 20.08.2020 13:31
Hatay'da bir sitenin güvenli görevlisi, yaşam savaşını kaybetti!

13 Ağustos gecesi Hatay Arsuz'daki bir sitede korkunç bir olay yaşandı. Sitenin güvenlik görevlisi Ethem Devrim, bahçeye girmek isteyen kimliği belirsiz 3 kişiye müdahalede bulundu. Şüphelilerden biri, Devrim'i darbederek ağır yaraladı. Hastaneye kaldırılan Devrim, 7 gündür tedavi gördüğü hastanede bugün hayatını kaybetti.

"TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ"

Devrim'in görev yaptığı sitede oturan ve davasını üstlenen avukat Hakan Mazman, davanın takipçisi olacaklarını söyleyerek, "Bu kişilerin daha önce de siteye gelip içeri girmeye çalıştıklarını öğrendik. O gece de saat 03.00'te üç kişi geliyorlar, aracı kameraların görmeyeceği yere koyarak iki kişi site girişine yaklaşıyor. Ethem amcayı darbediyorlar. İşin acısı, yere düşünce kalkmak isterken sandalye ile darbetmeye devam ediyorlar. Ciddi darbeler almış ve beyin kanaması geçirmesine neden olmuşlardır. Yapılan müdahalelere ve hastanede yapılan tedavisine rağmen hayatını kaybetmiş. Olayla ilgili bir kişi aracın içinde beklediği, ikinci kişinin de darp sırasında bazen engellemeye çalıştığı için iki kişinin serbest bırakılmasına, birinin tutuklanmasına karar verilmiş. Delillerimizi sunmaya devam edeceğiz" açıklamasını yaptı.  

Haber ile ilgili metin girin!.(DHA)