Hastanede yatan kadının ayak parmaklarını emen hasta bakıcı gözaltına alındı

Hastanede yatan kadının ayak parmaklarını emen hasta bakıcı gözaltına alındı
Yayınlanma Tarihi: 27.02.2020 15:04
Değiştirme Tarihi: 27.02.2020 15:05

65 yaşındaki hasta, gece 11 sıralarında uyandı. Bu sırada ayak parmaklarına dokunan birinin varlığını hissetti. Uyku sersemliği üzerinde olan hasta, başında bir hemşire olduğunu düşündü ancak gerçek bambaşkaydı. İşte 23 yaşındaki Frantz Beldorin ve 65 yaşındaki hasta arasında yaşanan şoke edici olayın ayrıntıları...

ABD'nin Florida eyaletinde 'bakıcı' olarak görev yapan 23 yaşındaki Frantz Beldorin, uyuyan bir hastanın ayak parmaklarını emdiği için gözaltına alındı.

Polis raporlarına göre Gulf Coast Hastanesi'nde kalan 65 yaşındaki bir hasta, Pazartesi günü gece 11'de uyandığını ve birinin ayak parmaklarına dokunduğunu hissettiğini dile getirdi. İlk başta bir hemşirenin onu kontrol ettiğini düşünen hasta, daha sonra bu durumun iki defa daha meydana geldiğini ifade etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

65 yaşındaki kadın, üçüncü olayda baktığında yatağın ucunda dizlerine çökmüş bir şekilde Frantz Beldorin'i gördüğünü ifade etti. Hasta, durumu fark edince ayağını geri çektiğini ve Beldorin'in hemen daha önce oturduğu yere gittiğini ifade etti.

Olayın ardından hastane çalışanları polise haber verdi.

Hastaneye gelen polis, Beldorin'i gözaltına alındı. 23 yaşındaki adama darp suçlamaları yönlendiriliyor.