Hasta yakını Doktoru tehdit etti: Trabzon'u terk et, beni katil etme

Trabzon'da yaşayan bir kişi babasının vefatından sorumlu tuttuğu doktoru arayarak "Trabzon'u terk et. Benim acım sıcakken senin çocuklarını yetim bırakmak istemem. Yoksa katil edersin beni." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 26.09.2020 19:46
Değiştirme Tarihi: 26.09.2020 19:46
Hasta yakını Doktoru tehdit etti: Trabzon'u terk et, beni katil etme

Trabzon'da bir hastanede görev yapmakta olan Doktor Yılmaz Babutçu'nun hasta yakını tarafınca tehdit edildiği görüntüler sosyal medyada gündem haline geldi. Ülkemizde gelen son dakika haberleri ile bu gibi sağlık çalışanlarının maruz kaldığı psikolojik ve fiziksel şiddet haberleri Türkiye'yi derinden sarsmaya devam ederken Doktor Babutçu, yaşadığı dehşet verici olayın detaylarını paylaşarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yardım talep etti. İşte son dakika haberinin detayları...

HASTA YAKINI TARAFINDAN TEHDİT EDİLEN DOKTOR YARDIM İSTEDİ!

Trabzon'da çalışan Doktor Yılmaz Babutçu, ölüm tehdidi aldığını belirttiği bir iletiyi sosyal medyadan paylaştı. Tehdit eden kişinin konuşmasını videoya kaydeden Babutçu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya da seslenerek yardım talep etti. Doktor, Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığına da suç duyurusunda bulundu.

Trabzon'da çalışan Doktor Yılmaz Babutçu, Twitter hesabından ölüm tehdidi aldığını bir video ile paylaştı. Tehdit eden kişinin konuşmasını videoya kaydeden Babutçu, sosyal medyadan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya da bu görüşmeyi gönderdi.

Doktoru arayan hasta yakını doktor Babutçu'ya Trabzon'dan defolup gitmesini söyledikten sonra tehdit cümleleri kurdu. Doktoru arayan hasta yakını: "Defol git Trabzon'dan, benim acım çok sıcak, babamı senden dolayı kaybettim. Trabzonu terk et. Bak sana mertlik yapıyorum. Trabzon'u terk et. Benim acım sıcakken senin çocuklarını yetim bırakmak istemem. Yoksa katil edersin beni" dedi.

Etiketler: trabzon - doktor - tehdit