Hande Doğandemir yeni rolünde başarılı olabilecek mi?

Hande Doğandemir yeni rolünde başarılı olabilecek mi?
Yayınlanma Tarihi: 05.09.2014 10:03 | Değiştirme Tarihi: 05.09.2014 10:28

Ekranların en yeni ve en beğenilen yüzlerinden biri olan Hande Doğandemir, Güneşi Beklerken dizisinden sonra yeni bir sinema filmiyle hayranlarıyla buluşacak.

Aklınızda bir soru var ve diğer insanların ne düşündüğünü merak ediyorsunuz, ister akıllı telefonlarınızdan ister web sayfasından soru paylaşım platformu Askulator'a erişip, sorularınızı cevapsız bırakmayın... Farklı konularda başkalarının fikirlerini öğrenebileceğiniz sosyal ağ Askulator kullanıcılarının sordukları sorular, gündemi yakından da takip etmenizi sağlıyor.

Ekranların en yeni ve en beğenilen yüzlerinden biri olan Hande Doğandemir, Güneşi Beklerken dizisinden sonra yeni bir sinema filmiyle hayranlarıyla buluşacak. Bu sefer partneri Kerem Bürsin değil, Behzat Ç. dizisinin Harun Komiseri Fatih Artman...

Sizce "Bana Masal Anlatma" adlı filmde yeni rolünde başarılı olabilecek mi... Hande Doğandemir, Zeynep karakterinden sonra yeni karakterinin üstesinden gelebilecek mi?

Düşüncelerinizi paylaşma zamanı gelmedi mi? Siz de Askulator üyesi olun, soru sorun, cevap verin, yorum yazın, diğer kullanıcılarla iletişime geçin...

Oylama sonuçlarını görmek için: http://askulator.com/question/237076

Ios cihazınızdan oy vermek ve uygulamayı yüklemek için: goo.gl/BcjGoc

Android cihazınızdan oy vermek ve uygulamayı yüklemek için: goo.gl/hv6liw