Halk otobüsünde şoke eden anlar! Maske yüzünden tokat atan kadına, tükürerek karşılık verdi

Tokat karşısında neye uğradığını şaşıran adam, kadına tükürerek karşılık verdi. Adamın tükürmesi üzerine öfkeden çılgına dönen kadın, adama saldırarak vurmaya başladı. Bir yandan vuran diğer yandan çığlık atarak bağıran kadına vatandaşlar müdahale etti. Ortalığın karıştığı kavga ise otobüsteki bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Yayınlanma Tarihi: 05.10.2020 10:44
Değiştirme Tarihi: 05.10.2020 10:57

İstanbul'da halk otobüsünde akılalmaz bir olay meydana geldi. Kağıthane taraflarında içinde yolcusuyla seyir halinde olan otobüste, kadın yolculardan biri, maskesini yarım taktığı gerekçesiyle ayaktaki yaşlı adama tokat attı. Kadının tokatı üzerine otobüs bir anda karıştı ve tokat yiyen yaşlı adam kadına tükürerek karşılık verdi. 

Seyrantepe-Topkapı seferini yapan halk otobüsünde şaşırtan bir olay yaşandı. Geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde bir adam ayakta yolculuk etmeye başladı. Bu sırada kimliği belirsiz kadın yolcu, maskesini yanlış taktığı için yaşlı adamla tartışmaya başladı. İkili birbirine hakaret etti ve kadın yolcu adama tokat atarak maskesini çıkarttı. 

Yaşlı adam ise yediği tokat karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı ve kadına tükürerek karşılık verdi. Bu durum kadını daha da öfkelendirdi ve ortalık iyiden iyiye karıştı. 

Çılgına dönen kadın, adama saldırarak vurmaya başladı. Bir yandan vuran diğer yandan çığlık atarak bağıran kadına vatandaşlar müdahale etti. Ortalığın karıştığı kavga ise otobüsteki bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kaynak: İHA