Halk otobüsünde maske takmayan kadın tepkiler sonrası çılgına döndü

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde halk otobüsünde maske takmayan bir kadın kendisini uyaran otobüs sürücüsü ve yolculara tepki gösterdi. Elindeki maskeyi sallayarak takmayacağını söyleyen kadın kendisini cep telefonu ile çeken bir kişiye ise saldırdı.

Yayınlanma Tarihi: 06.06.2020 20:02
Değiştirme Tarihi: 06.06.2020 20:14
Halk otobüsünde maske takmayan kadın tepkiler sonrası çılgına döndü

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bindiği halk otobüsünde yapılan tüm uyarılara rağmen maskesini takmayan kadın ortalığı birbirine kattı.

Bu duruma tepki gösteren vatandaşlardan birisi o anları cep telefonu ile kameraya çekti. Öfkeli kadın, kendisini defalarca uyaran ve maske takmaması durumunda polise haber vereceğini söyleyen otobüs sürücüsüne "Kapat çeneni nasıl otobüse almıyorsun" diye cevap verdi. Daha sonra kadın kendisini uyaran bir vatandaşa da elindeki maskeyi göstererek, "Al bak takmıyorum" demesi şaşkınlık yarattı.

Maskesini takmamakta ısrarcı olan kadın daha sonra kendisini cep telefonu ile çeken bir kişiye de saldırdı. Yaşanan bu olay sonrasında otobüs sürücüsü otobüsteki yolcular ile birlikte polis merkezine gitti. Polis ekipleri tarafından olayla ilgili inceleme başlatıldığı öğrenildi.