Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
‘Halilhodziç pazar günü gelecek’

‘Halilhodziç pazar günü gelecek’

Gelişi arap saçına dönen boşnak teknik adam için bordo mavili yetkililer, “Halilhodziç 13 Temmuz’da Trabzon’da olacak” dedi.

11.07.2014 13:33

Gelişi arap saçına dönen boşnak teknik adam için bordo mavili yetkililer, “Halilhodziç 13 Temmuz’da Trabzon’da olacak” dedi.Trabzonspor Başkan Yardımcısı Yakup Aslan, Boşnak asıllı teknik direktör Vahid Halilhodziç’in Trabzonspor’a söz verdiğini, bu konuda her hangi bir sorun yaşamayacaklarına inandıklarını söyledi. Aslan, bazı basın organlarında Halilhodziç’in Trabzonspor’a gelişi konusunda kararsız olduğu yönündeki haberleri değerlendirdi.Halilhodziç’in daha önce Trabzon’da görev alan bir teknik adam olduğunu dile getiren Yakup Aslan, “Trabzonspor camiasını seviyor, gönülden bağlılığı var. Kendisiyle uzun süredir görüşüyoruz. Bize verdiği sözü var. Kulübün geleceğiyle ilgili tüm planlarımızı onunla yaptık. Biz hocamızın bir yanlış yapmayacağına, sözünü tutacağına inanıyoruz. Vahid Hoca sözünün eridir, delikanlıdır. Söz vermişse gelir” dedi.

"Türkiye'yi ve Trabzon'u çok seviyor"Alan, Dünya Kupası öncesinde Vahid Halilhodziç ile görüştüklerini ifade ederek, şöyle devam etti:“Vahid Hoca’nın Türklere benzer yapısı var. Daha önce kendisine neden Türkiye’ye gideceği soruldu. O da ‘Minnet borcum var’ yanıtını verdi. Biz kendisiyle kupa öncesi konuştuk. Şimdi büyük kulüplerden teklif alması da ne kadar öngörümüzün, teklifimizin doğru olduğunu gösteriyor. Onunla anlaşırken ‘Trabzonspor’a uygun mudur, başarılı olabilir mi’ diye eleştirenler, bugün ‘Niye elinizde tutamıyorsunuz’ diyor.”Bordo mavili kulüp yetkilileri de Halilhodziç’in gelişi konusunda daha önce açıkladıkları programda bir değişiklik olmadığını, 13 Temmuz’da Trabzon’da olacağını kaydettiler.
Yorumlar | 0
üye profil