Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Halilhodzic'te flaş gelişme

Halilhodzic'te flaş gelişme

Cezayir Milli Takımı ile yollarını ayıran Halilhodzic, “Trabzonspor’a söz verdim. Hiçbir sıkıntı yok. Pazar günü (Yarın) Trabzon’da olacağım” diyerek yüreklere su serpti.

12.07.2014 10:36

Trabzonspor’un dört gözle beklediği Vahid Halilhodzic’ten gelen olumsuz haberler bordo-mavililerin canını sıktı, ancak Boşnak teknik adamın sözleri yüreklere su serpti.Cezayir Milli Takımı’ndan ayrılmasının ardından başka takımlardan da teklif aldığını dile getiren Halilhodzic’in gelmeme ihtimali bile bordo-mavililer arasında huzursuzluk yarattı. Ancak tayfahaber.com adlı internet sitesi, tecrübeli teknik adama ulaştı, tercüman aracılığıyla görüşünü sordu. Halilhodzic’in, “Trabzonspor’a söz verdim. Hiç bir sıkıntı yok. Pazar günü (Yarın) Trabzon’da olacağım” diyerek krize son verdi.Bordo-mavili ekibin başında geniş yetkilerle bulunacak olan Vahid Halilhodzic, Trabzonspor’un bünyesindeki tüm futbol organizasyonlarında da (1461 Trabzon ve altyapı) söz sahibi olacak.

Trabzonlu antrenörlerHalilhodzic’in göreve başlamasının ardından teknik kadrosu da Trabzonlu antrenörlerle takviye edilecek. Buna göre antrenörlerden Fatih Kavlak, Tugay Karslı ve Murat Onur Dilek’in, Boşnak teknik adamın ekibinde olacağı dile getirildi. Halilhodzic’in bir yıllık 1.6 milyon euro alacağı ifade edildi. En ciddi teklif Trabzon’danBonservisi elinde bulunan Bibras Natkho’yu transfer etmek isteyen Trabzonspor, rakiplerinden bir adım öne geçti. İsrailli futbolcuya en iyi teklifin bordo-mavililer tarafından yapıldığı belirtildi. Trabzonspor’un bir süredir görüştüğü Natkho’ya Sevilla’nın da teklif yapması ile tıkanan görüşmeler yeniden başladı.Bonservisi elinde bulunan 26 yaşındaki orta saha oyuncusuna ciddi bir teklif yapan Karadeniz ekibi, beklemeye çekildi. Bu gelişmenin ardından İsrailli oyuncunun menajeri de Trabzonspor’a, “En iyi teklifi siz yaptınız” diyerek birkaç gün süre istedi. Trabzonspor’un Bibras dışında temas halinde olduğu Fildişi Sahilli tecrübeli savunma oyuncusu Kolo Toure’nin transferinde de aşama kaydettiği öğrenildi. Yusuf ve Özer testten geçtiTrabzonsporlu futbolcuların sağlık kontrolleri devam ediyor. Bordo-mavili takımda dün de Yusuf Erdoğan ve Özer Hurmacı özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçti. Karadeniz ekibinde sağlık kontrollerinin kampa kadar  tamamlanacağı açıklandı.
Yorumlar | 0
üye profil