Halı sahalar ve yüzme havuzları açıldı mı? İşte halı sahaların çalışma saatleri

Tüm Türkiye'de etkisini sürdüren koronavirüs salgını nedeniyle, tedbir olarak kapatılan halı sahalar ve yüzme havuzlarıyla ilgili flaş bir karar alındı. İstanbul İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi tarafından alınan karara göre, halı sahalar ve yüzme havuzları yeniden kullanıma açıldı. Peki, halı sahalar ve yüzme havuzları hangi saatler arasında çalışacak?

Yayınlanma Tarihi: 31.03.2021 14:00
Değiştirme Tarihi: 31.03.2021 14:00
Halı sahalar ve yüzme havuzları açıldı mı? İşte halı sahaların çalışma saatleri

İstanbul'da bir süredir kapalı olan halı saha ve yüzme havuzlarıyla ilgili araştırmalar sürmeye devam ediyor. Spor faaliyeti yapmak isteyen birçok vatandaş, halı sahalar ve yüzme havuzlarının yeniden kullanıma açılıp açılmadığını sorguluyor. Peki, halı sahalar ve yüzme havuzları açıldı mı? İşte gündemden son gelişmeler.

HALI SAHALAR VE YÜZME HAVUZLARI AÇILDI MI?

İstanbul'da corona virüsü pandemisi nedeniyle uzun süredir kapalı olan halı saha ve yüzme havuzları, yeniden hizmete açıldı.

İstanbul İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi tarafından alınan karara göre; HES koduyla birlite seyirci-refakatçi-misafir alınmaması kaydıyla 09.00-19.00 saatleri arasında halı saha ve yüzme havuzları çalışabilecek.