Hakkı İlek kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 finalisti Hakkı İlek hakkındaki bilgiler

Hakkı İlek, O Ses Türkiye 2021 finalistlerinden birisi. Bu akşam, canlı yayında yapılacak final bölümü ile şampiyon isim belli olacak. Final öncesinde O Ses Hakkı İlek kimdir, kaç yaşında, nereli merak ediliyor. İşte Hakkı İlek hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2022 17:51
Değiştirme Tarihi: 21.01.2022 17:51
Hakkı İlek kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 finalisti Hakkı İlek hakkındaki bilgiler

Onuncu sezonuna giren O Ses Türkiye’de bu akşam final bölümü ekrana gelecek ve canlı yayında O Ses Türkiye şampiyonu belli olacak. Merakla beklenen final bölümünde O Ses Türkiye finalistlerinden biri Hakkı İlek. Murat Boz’un takımında yer alan Hakkı İlek kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacıya dair bilgiler…

O SES TÜRKİYE HAKKI İLEK KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021 finalisti Hakkı İlek, yarışmaya Tekirdağ’dan katılıyor. 3 sezondur Antalya’da sahne alıyor. Müzisyen olan Hakkı İlek, şarkı yazarlığı ve solistlik yapıyor.

Hakkı İlek, Instagram’da hakkiilek kullanıcı adıyla yer alıyor. Yarışmacı, Simay İlek ile evli. Yarışmada üç şarkı söyleyen Hakkı İlek’i kadrosuna katmak almak isteyen jüri arasında büyük mücadele vardı. Murat Boz Oğuzhan Koç’u, Beyazıt Öztürk ise Ebru Gündeş’i blokladı.

INSTAGRAM HESABI

O Ses Türkiye finaline kalan Hakkı İlek, Instagram’da “hakkiilek” kullanıcı adıyla yer alıyor.

HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Hakkı İlek, “KÖPEK” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüriyi döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Hakkı İlek, Murat Boz’un takımına katıldı.

 

 

İlgili Sayfalar: Playlist