Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hakan Özoğuz'dan alkış alan söz...

Hakan Özoğuz, O Ses Türkiye son bölümde spor ile ilgili söylediği sözle alkış topladı. İşte Hakan Özoğuz'un O ses Türkiye'deki sözleri...

21.11.2016 13:24

Hakan Özoğuz O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Zafer İrencin'in spor hocası olduğunu söylemesinin ardından söylediği sözle alkış topladı. Sporun ne kadar önemli olduğunun konuşulduğu anlarda Hakan Özoğuz, 'Spor fiziğin, müzik ruhun gıdası' diyerek alkış aldı. Hakan ve Gökhan Özoğuz kardeşler, sporun her türlüsünün insanlara faydasından bahsetti.

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Zafer İrencin, arabeks performansı ile büyük alkış aldı. 'Beni Benden Alırsan' isimli parça ile performansını sergileyen Zafer İrencin, seyircinin isteği ile performansını tekrarladı. Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Zafer İrencin, O Ses Türkiye sahnesini adeta salladı.

Murat Boz ismini tahmin etti
O Ses Türkiye sahnesine çıkan Zafer İrencin, performansının ardından daha ismini söylemeden Murat Boz, Zafer diye seslendi. Zaman zaman isim tahminlerinde bulunan Murat Boz bu kez tahminini tutturarak herkesi şaşırttı. Yaşam hikayesinden de bahseden Zafer İrencin, izleyenleri şaşırttı.

Stüdyo 'Bir daha' tezahüratı ile inledi
Zafer İrencin, Beni Benden Alırsan isimli parça ile sergilediği performansla jüriden ve O Ses Türkiye izleyicisinden tam not aldı. Performansının sonunda tüm jürileri döndürmeyi başaran Zafer İrencin, 'bir daha' tezahüratları ile performansını tekrar sergiledi.

Yorumlar | 0
üye profil