Hakan Kanık'ın Survivor Türkiye-Yunanistan hazırlığı

Hakan Kanık'ın Survivor Türkiye-Yunanistan hazırlığı
Yayınlanma Tarihi: 17.01.2019 13:55 | Değiştirme Tarihi: 17.01.2019 15:22

Survivor Türkiye-Yunanistan'da mücadele edeceği kesinleşen ilk isim olan Hakan Kanık'ın zorlu mücadele için sıkı bir hazırlık süreci geçiriyor. 

Survivor Türkiye-Yunanistan için geri sayım başladı. Ekranların en çok izlenen yarışmalarından Survivor, 2 Şubat'ta TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Türkiye ve Yunanistan takımlarının karşılaşacağı serüvende yer alacağı kesinleşen ilk isim Hakan Kanık oldu. MasterChef'in iddialı isimlerinden biri olarak tanınan Hakan Kanık bu kez Survivor olabilmek için mücadele edecek.

Hakan Kanık Survivor Türkiye-Yunanistan'a nasıl hazırlanıyor? - VİDEO İZLE

Acun Ilıcalı, bu sene bir ilkin gerçekleştirildiğini ve Survivor Türkiye - Yunanistan'da mücadele edecek olan yarışmacı adaylarının dijital ortamda Survivor takipçileri ile paylaşıldığını duyurdu. Ilıcalı, bu yıl Survivor Türkiye - Yunanistan'da mücadele edecek olan isimlerin belirlenmesinde izleyicilerin de etkili olacağını söyledi.

Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmacı adayları

Hakan Kanık kimdir?

Hakan Kanık, 17 Haziran 1999 yılında İstanbul dünyaya geldi. İlk okula ailesi ile gittiği Amerika'da başlayan Hakan Kanık, eğitimine Türkiye'de devam etti. Resim konusunda yetenekli olan Kanık, lise eğitimimi Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi'nde resim ve sanat tarihi bölümünde tamamladı. 18 yaşına girer girmez Bodrum'da 2michelin yıldızlı İtalyan bir şefle çalışmaya başladı. Bir dönem Harun Erdenay'ın desteğiyle basketbola yönelen Hakan Kanık, Fenerbahçe'de oynadı. O dönem koçu tarafından atletizme yönlendirilen Hakan Kanık, atletizm yaptığı dönemde vücudu çok zayıf olduğu için vücut geliştirmeye ilgi duydu. Yaklaşık 4 yıldır, vücut geliştirme yapıyor...