Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hadise'yi etkileyen şarkı...

Hadise, O Ses Türkiye sahnesine çıkan Eylül Taneri isimli yarışmacının söylediği şarkıdan çok etkilendi. Sahneye çıkan Hadise, geceye damga vuran düete imza attı.

08.11.2016 09:23

Hadise, O Ses Türkiye sahnesinde yarışmacının söylediği şarkıdan etkilendi. Yarışmacının performansını beğenip dönen Hadise, yarışmacıdan şarkıyı bir kez daha söylemesini istedi. Hadise'nin isteğini destekleyen Gökhan Özoğuz, Hadise'nin de sahneye çıkmasının güzel olacağını söyledi. "I'm Not The Only One" isimli şarkıyı çok sevdiğini söyleyen Hadise, sahneye çıktı. Eylül Taneri ile O Ses Türkiye sahnesinde muhteşem bir düete imza atan Hadise, büyük alkış aldı.

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan ve "I'm Not The Only One" isimli parça ile performansını sergileyen Eylül Taneri, Sibel Can, Hadise ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşleri döndürmeyi başardı. Performansı ile stüdyodaki izleyicilerden de tam not alan Eylül Taneri isimli yarışmacı, kararını ise sahnede değiştirdiğini söyledi. Birlikte düet yaptıkları Hadise'den olumlu bir enerji aldığını söyleyen Eylül Taneri, Hadise'nin takımına girdi.

Yorumlar | 0
üye profil