Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hadise, pes etti!

Hadise, O Ses Türkiye sahnesine çıkan Cihan Er isimli yarışmacı için Murat Boz ile yarıştı. Murat Boz'a yakın olan yarışmacı karşısında Hadise pes etti.

15.11.2016 11:46

Hadise, O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Cihan Er isimli yarışmacı için Murat Boz ile karşı karşıya geldi. 'Adını Bilen Yazsın' şarkısı ile performansını sergileyen Cihan Er'i çok isteyen Hadise, yarışmacıyı ikna etmeye çalıştı. Murat Boz'un şarkısıyla gelerek Murat Boz'a yakın olduğunu gösteren O Ses Türkiye yarışmacısı için ataklar yapan Hadise ile Murat Boz'un diyaloğu izleyicileri güldürdü.

O Ses Türkiye sahnesinde performansı ile Hadise'yi ve Murat Boz'u döndürmeyi başaran Cihan Er, tarzı ile de jürinin ve izleyenlerin dikkatini çekti. Yarışmacının tarzı ile ilgili yorumlar yapan Hadise'nin atakları karşısında Murat Boz da kendi şarkısını seslendiren yarışmacıyla düet yaptı. Sahneye çıkan Murat Boz, Cihan Er ile birlikte dikkat çeken bir performansa imza attı. Karar anında Murat Boz'un 'Üzüleceksin' şarkısının hissettirdiklerini anlatan Cihan Er, Murat Boz'un takımına dahil oldu.

Yorumlar | 0
üye profil