Hadise'nin verdiği sözler stüdyoyu karıştırdı

Hadise'nin verdiği sözler stüdyoyu karıştırdı

Hadise'nin O Ses Türkiye yarışmacılarına verdiği sözler stüdyoyu karıştırdı. İşte O Ses Türkiye'nin sevilen jürisi Hadise ile Murat Boz'un atışması...

Hadise O Ses Türkiye'de sahneye çıkan yarışmacıya alışveriş sözü verince Murat Boz ile atışmaya başladı. O Ses Türkiye'de sahneye çıkan Mertcan Türkeli'nin kıyafet seçimine dikkat çeken Hadise, yarışmacıya birlikte alışveriş sözü verdi. Murat Boz'un da takımına seçmek istediği Mertcan Türkeli'ye Hadise'nin verdiği sözü duyunca eski verdiği sözleri sordu. Verdiği tüm sözleri tuttuğunu söyleyen güzel şarkıcı, Murat Boz'la keyifli bir atışmanın içine girdi.

O Ses Türkiye'de jüri bu kez yarışmacılara verilen sözler ile ilgili atıştı. Acun Ilıcalı'nın da dahil olduğu atışma izleyenlere keyifli anlar yaşattı. O Ses Türkiye sahnesine ikinci kez çıkan Mertcan Türkeli'nin kıyafeti jüriden tam not aldı. Performansı ile Murat Boz ve Hadise'yi döndürmeyi başaran Mertcan Türkeli'yi takımına dahil etmek isteyen Hadise yarışmacıya alışveriş sözü verdi.

Alışveriş sözü yetmedi

Hadise'nin alışveriş sözü verdiği yarışmacı, tercihini Murat Boz'dan yana kullandı. O Ses Türkiye sahnesinde 'Bilir mi?' isimli parça ile yarışan Mertcan Türkeli Murat Boz'un takımına dahil oldu.

O Ses Türkiye, yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

HABERE OY VER:
Görüntülenme : 468 Yayınlanma Tarihi: 04/10/2016 12:50:13

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin

    ×
    Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

    Acunn.com Bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.