Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hadise gözyaşlarına engel olamadı!

Hadise, O Ses Türkiye'de gözyaşlarına engel olamadı. Acun Ilıcalı'nın sözleri karşısında duygularına engel olamayan Hadise'nin gözleri doldu.

10.10.2016 14:57

Hadise, O Ses Türkiye sahnesine çıkan Sercan Budak'ın performansı sonrasınde diğer jüri üyeleri ile yarışa girdi. Sercan Budak'ı kendi takımına dahil etmek isteyen Hadise, yarışmacıyı etkilemeye çalıştı. O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyesi Hadise, konunun şampiyon olamamasına gelmesi üzerine O Ses Türkiye macerasının nasıl başladığına deyindi. Hadise'nin sözlerinin ardından konuşan Acun Ilıcalı ise Hadise'nin yarışma için ne kadar önemli bir isim olduğundan bahsetti. Duyduğu sözler üzerine duygularına engel olamayan güzel şarkıcı, gözyaşlarını tutamadı.

O Ses Türkiye'nin ilk sezonundan itibaren jüri koltuğunda oturan Hadise, finale gitmesine karşın şampiyonluk ipini yarışmacısı ile birlikte göğüsleyemedi. Zaman zaman jüri üyelerinin ve Acun Ilıcalı'nın da konuyla ilgili şaka yaptığı Hadise, O Ses Türkiye'ye nasıl katıldığını ve yarışma hakkındaki düşüncelerini söyledi. Hadise'nin sözleri ile ilgili konuşan Acun Ilıcalı, Hadise'nin iyi bir arkadaş olmasının yanı sıra O Ses Türkiye'nin de olmazsa olmaz ismi olduğunu söyledi. Hadise'nin ilk günden bu yana hiç kapris yapmayan ve O Ses Türkiye ekibini hiç üzmediğini söyleyen Acun Ilıcalı'nın bu sözleri Hadise'yi duygulandırdı. Gözyaşlarını engel olamayan güzel şarkıcıyı Murat Boz teselli etti.

O Ses Türkiye ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar ve videolar acunn.com internet sayfasında...

Yorumlar | 0
üye profil