Hadise'den büyük sürpriz

Hadise'den büyük sürpriz

Hadise, Güle Güle Oturun programına konuk olarak Beyzanur ve Beyaz kardeşleri mutlu etti. İşte O Ses Türkiye jürisi Hadise'nin sürprizi...

Hadise,Güle Güle Oturun programına konuk oldu. TV8'in sevilen programı Güle Güle Oturun'a konuk olan Hadise, kendisine hayran olduğunu öğrendiği Beyzanur ve Beyaz kardeşlerin evlerine sürpriz bir ziyarette bulundu. O Ses Türkiye son bölümde konuk olan Beyzanur ve Beyaz kardeşler, Hadise'nin sürprizini anlattılar. Hadise'nin sürpriz ziyaretinden görüntülerinde paylaşıldığı O Ses Türkiye, izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Şarkılarıyla milyonların sevgilisi olan Hadise, Güle Güle Oturun'a sürpriz bir ziyarete imza attı. Güle Güle Oturun ekibinin konuk olduğu Güle Güle Oturun programı Beyzanur-Beyaz kardeşlerin odasını incelemeye gittiğinde Hadise'de sürpriz yaptı. Selim Bey'in ardından evin kapısını çalan Hadise'yi iki kardeş büyük bir şaşkınlıkla karşıladı. Beyzanur'un gözyaşlarına engel olamadığı Güle Güle Oturun programındaki o anlar O Ses Türkiye izleyicisiyle paylaşıldı.

Görüntülenme : 865 Yayınlanma Tarihi: 14/11/2016 12:55:56

Haber Yorumları (1)

500
  • Hasan yıldırım
    11 ay önce
    Acun beyi tebrik ediyorum içten o kız çocuklarına yardım eli uzatıgı için

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin