Habertürk canlı yayınında Oylum Talu'nun zor anları: 'Bir o..... buluyorlar' deyince şoke oldu

Oylum Talu'nun Habertürk'teki 'Burası Haftasonu' programında şoke eden bir olay yaşandı. Programın konuklarından Sümerolog Veysel Donbaz, canlı yayında 'Bir o...pu buluyorlar' deyince sunucu Oylum Talu ne yapacağını şaşırdı. Büyük bir şok yaşayan Oylum Talu, Donbaz'a canlı yayında olduklarını hatırlatıp durumu kotarmaya çalıştı. 

Yayınlanma Tarihi: 18.10.2020 15:45
Değiştirme Tarihi: 18.10.2020 15:45
Habertürk canlı yayınında Oylum Talu'nun zor anları: 'Bir o..... buluyorlar' deyince şoke oldu

Son dakika haberine göre, Habertürk TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Burası Haftasonu programında şaşırtan bir olay yaşandı. Oylum Talu'nun sunduğu "Burası Haftasonu" adlı programın konuğu Sümerolog Veysel Donbaz'dı. Donbaz, canlı yayın esnasında kurduğu bir cümleyle Oylum Talu'yu şaşırttı.

Konuk Veysel Donbaz, Gılgamış Destanı ile ilgili bir olayı anlatırken "Diyorlar ki onu buraya getirelim, kapıştıralım, sonra bir o...pu buluyorlar, o..... kadın" ifadelerini kullandı. Programn sunucusu Talu ise, "Hocam canlı yayındayız" diyerek Donbaz'ı uyardı. Donbaz ise, "ne diyelim" diye sordu.

Oylum Talu önce "bir hanımefendi diyelim" dedi olmadığını görünce de "kadın diyelim" dedi. Oylum Talu'nun bu sırada zor anlar yaşadığı görüldü.