Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Güzelliği Amerika'yı Da Büyüledi!

Güzelliği Amerika'yı Da Büyüledi!

Nisan 2012’de, Star TV’nin güzellik yarışması Miss Turkey’ye davet edilen fakat Los Angeles’ta devam eden reklamcılık öğrenimini yarıda bırakmamak için bu daveti geri çeviren yetenekli güzel Nazlıcan Elestekin; bu olaydan yaklaşık 2 ay sonra, Amerika’da,

17.07.2012 11:49

Nisan 2012’de, Star TV’nin güzellik yarışması Miss Turkey’ye davet edilen fakat Los Angeles’ta devam eden reklamcılık öğrenimini yarıda bırakmamak için bu daveti geri çeviren yetenekli güzel Nazlıcan Elestekin; bu olaydan yaklaşık 2 ay sonra, Amerika’da, Amerika’nın Miss Turkey’i seçildi!!!

 Haber ile ilgili metin girin!.Amerika’nin melekler şehri Los Angeles’ta, Aralık 2012’de düzenlenecek olan “Queen of the Universe” (Kainat GüzellikKraliçesi) yarışmasına, aralarında Turkiye’yi temsilen Nazlıcan Elestekin’in de yer aldığı, bir çok farklı ülkeden, bir çok genç ve güzel bayan katılacak. Haber ile ilgili metin girin!.Ve yarışma özel jürisinin belirleyeceği ilk 10 güzel, görkemli final gecesinde, hem kainat güzeli hem de UNESCO’nun barış elçisi seçilebilmek için güzellik, zeka ve yeteneklerini sergileyecek. Güzelliği Amerika'yı Da Büyüledi Foto Galerisi İçin TıklayınızHaber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil