Güzelliği Amerika'yı Da Büyüledi!

Güzelliği Amerika'yı Da Büyüledi!

Nisan 2012’de, Star TV’nin güzellik yarışması Miss Turkey’ye davet edilen fakat Los Angeles’ta devam eden reklamcılık öğrenimini yarıda bırakmamak için bu daveti geri çeviren yetenekli güzel Nazlıcan Elestekin; bu olaydan yaklaşık 2 ay sonra, Amerika’da,

Nisan 2012’de, Star TV’nin güzellik yarışması Miss Turkey’ye davet edilen fakat Los Angeles’ta devam eden reklamcılık öğrenimini yarıda bırakmamak için bu daveti geri çeviren yetenekli güzel Nazlıcan Elestekin; bu olaydan yaklaşık 2 ay sonra, Amerika’da, Amerika’nın Miss Turkey’i seçildi!!!

 Haber ile ilgili metin girin!.Amerika’nin melekler şehri Los Angeles’ta, Aralık 2012’de düzenlenecek olan “Queen of the Universe” (Kainat GüzellikKraliçesi) yarışmasına, aralarında Turkiye’yi temsilen Nazlıcan Elestekin’in de yer aldığı, bir çok farklı ülkeden, bir çok genç ve güzel bayan katılacak. Haber ile ilgili metin girin!.Ve yarışma özel jürisinin belirleyeceği ilk 10 güzel, görkemli final gecesinde, hem kainat güzeli hem de UNESCO’nun barış elçisi seçilebilmek için güzellik, zeka ve yeteneklerini sergileyecek. Güzelliği Amerika'yı Da Büyüledi Foto Galerisi İçin TıklayınızHaber ile ilgili metin girin!.
Görüntülenme : 1632 Güncelleme Tarihi: 17/07/2012 11:53:45
Yayınlanma Tarihi: 17/07/2012 11:49:30

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin