Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Güzel Oyuncu Ağrı Dağı'nda Ölümden Döndü!

Güzel Oyuncu Ağrı Dağı'nda Ölümden Döndü!

Bir dönemin gözde TV dizilerinden Sahil Güvenlik'te (Baywatch) rol alan Donna D'Errico, Nuh'un Gemisi'ni bulmak uğruna ölümden döndü.

15.08.2012 12:47

Bir dönemin gözde TV dizilerinden Sahil Güvenlik'te (Baywatch) rol alan Donna D'Errico, Nuh'un Gemisi'ni bulmak uğruna ölümden döndü. Bir süredir Türkiye'de bulunan D'Errico Ağrı Dağı tırmanışı sırasında ciddi bir kaza geçirdi. Kazadan sonra 44 yaşındaki Donna D'Errico'nun dudakları şişti, yüzü yaralar içinde kaldı. Vücudunun çeşitli yerlerine dikişler atıldı.Nuh'un Gemisi'ni ilk kez 9 ya da 10 yaşında bir çocukken duyduğunu ve kelimenin tam anlamıyla büyülendiğini söyleyen Donna D'Errico, Yıllardar bu konuda araştırmalar yapmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.Donna D'Errico, bu uğurda iki çocuğunu ABD'de bırakarak Türkiye'ye gelmişti,İnternetteki TMZ.com'un haberine göre Donna D'Errico, bu kazaya rağmen tırmanışını sürdürmekte kararlı. Oyuncu, riskli tırmanışın son iki gününü de tamamlamayı planlıyor.       1968 doğumlu  Donna D'Errico, 1996- 98 yılları arasında Baywatch dizisinde rol almıştı. Oyuncu şöhretini büyük ölçüde bu diziye borçlu. Motley Crue grubunun bas gitaristi  Nikki Sixx'ten 2007 yılında boşanan D'Errico'nun 2 çocuğu bulunuyor. Güzel Oyuncu Ağrı Dağı'nda Ölümden Döndü! Foto Galerisi İçin Tıklayınız...Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil