Cemal Gül’e olan inancını kaybediyor!

Ekranların sevilen komedisi Güzel Köylü'de, Gül hakkındaki gerçekleri öğrenen Cemal kendisini aldatılmış hisseder. Güzel Köylü yeni bölüm bu akşam Star TV'de...

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2014 16:46
Değiştirme Tarihi: 01.10.2014 16:46

Ekranların sevilen komedisi Güzel Köylü'de, Gül hakkındaki gerçekleri öğrenen Cemal kendisini aldatılmış hisseder. Güzel Köylü yeni bölüm bu akşam Star TV'de...Magazin dünyasından son dakika gelişmeler, dizilerle ilgili tüm haberler acunn.com'da. Dizilerin en yeni fragmanları ve bölüm özetlerine acunn.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Hangi dizi ne zaman saat kaçta yayınlanacak, dizilerin yeni bölümleriyle ilgili detaylar, yayınlanan son fragmanlar, yeni başlayacak diziler hepsi ve daha fazlası acunn.com'da...Güzel Köylü yeni bölümde neler oldu, Güzel Köylü hangi gün saat kaçta yayınlanacak, Güzel Köylü yeni bölümde neler yaşanacak, Güzel Köylü de Gül ile Cemal aralarındaki sorunu çözebilecekler mi, Güzel Köylü ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar acunn.com'da...Gül ve Kaan'ın daha önceden ilişkisi olduğunu öğrenen Cemal kendisini aldatılmış hisseder.  Neticede onca zamandır aynı köyün içerisinde birbirlerini tanımıyormuş gibi davranan Gül ve Kaan, Cemal'in gözünün içine baka baka  yalan söylemişlerdir.  Gül, Cemal'in kendisine olan tavrının Kaan'dan kaynaklandığını anlayınca Cemal'den özür dilemenin yollarını arar. Bir yandan da Kamuran'ın yaptıklarının hesabını sormaya çalışır. Ancak Kaan, Kamuran'a inanır ve Gül'e  Kamuran'ın bu konuda masum olduğunu söyler. Gül ise bütün  olanların Kamuran tarafından tezgahlandığını kanıtlamaya çalışır.Öte yandan Kaan Cemal'le yüzleşerek  Gül ile olan ilişkisi hakkında konuşmak ister ancak beklenmedik olaylarla karşı karşıya gelir.

Güzel Köylü 14. bölümde neler oldu?Gül aylardır kendisini aldattığını sandığı Kaan'ın aslında bir yanlış anlaşılma kurbanı olduğunu Cristina'dan öğrenir. Bu arada da Cemal'e henüz evliliğe hazır olmadığını söyler.  Cemal aldığı cevaptan ötürü yıkılır ve Gül'e karşı tavır alır. Gül'ün Kaan'a yaptığı haksızlık yüzünden kafası karışmıştır. Gül, Cristina ile Kaan konusunu konuşurken Kamuran bu konuşmaya tanık olur. Gül ve Kaan Kamuran'a duyduklarını kimseye anlatmamasını rica etseler de Cemal'den dolayı oldukça mutsuz olan Kamuran, tanık olduğu bu konuşmayı kullanmaya karar verir ve ablası Nurten'le bir plan yapar.Öte yandan oğlu Cemal'in evlilik teklifine Gül'den olumsuz yanıt aldığını öğrenen Hüsnü, Niyazi ile birlikte bir plan içerisine girer. Hüsnü ve Niyazi'nin yaptıkları plan Cemal ve Gül için beklenmedik bir süpriz olur.En son dizi haberleri acunn.com'da. Dizilerin en yeni fragmanları ve bölüm özetlerine acunn.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.