Güneş'e oldukça yakın bir yerde üçgen şeklinde bir UFO var

Güneş'e oldukça yakın bir yerde üçgen şeklinde bir UFO var
Yayınlanma Tarihi: 14.02.2020 18:58 | Değiştirme Tarihi: 14.02.2020 18:58

NASA'nın Mars ve diğer gezegenler dışında Güneş'le ilgili araştırmaları sürüyor. Hatırlanacağı üzere NASA, 2018'de Parker Solar Probe uzay aracını fırlattı.

Güneş'e en yakın uzay aracı olma rekorunu kıran Parker Solar Probe'tan gelen ilk bulgular Güneş rüzgarının ve manyetik alanının kaynağını ortaya çıkardı. Bununla birlikte Güneş teleskoplarla da gözleniyor. Dev bir teleskopla Güneş'in şimdiye kadarki en ayrıntılı görüntüleri çekildi ve kamuoyu ile paylaşıldı. Ancak yeni bir iddia her şeyin açıklandığı gibi normal olmadığını ve Güneş'te gizemli bir keşfin yapıldığını ileri sürüyor. İşte konuyla ilgili detaylar...

Uzaylılar hakkındaki tartışmalar yıllardır sürüyor. UFO avcıları ve komplo teorisyenlerinin birçok iddiası var, NASA'nın yıllardır gerçekleri sakladığını söylüyorlar. Şimdi bu iddialar arasına yeni bir tanesi daha katıldı.

Sosyal medyada oldukça dikkat çeken iddiaya göre Güneş'in yüzeyine oldukça yakın bir yerde üçgen şeklinde bir UFO var.

Bu iddianın kaynağı ise ünlü komplo teorisyeni Scott C. Waring.

Waring, ESA (European Space Agency/Avrupa Uzay Ajansı) tarafından tasarlanan özel bir yazılımla Güneş'i izlediğini ve bu üçgen UFO'nun uzun zamandır Güneş'te bulunduğunu belirtti.

Ünlü komplo teorisyeni, uzay gemisinin enerji kalkanı ile ısıdan korunduğunu söyledi ve sözlerine şu şekilde devam etti:

"Göründüğü kadarıyla bu uzay gemisi neredeyse Ay büyüklüğünde ve üst düzey teknolojiye sahip. NASA bu üçgen UFO'dan bahsetmemesi ise normal, açıklanırsa insanlar panik olabilir.

Ayrıca böyle bir geminin varlığını açıklamak, uzaylıların da varlığını kabul etmek anlamına geliyor."

Waring aylar önce de Güneş'in yakınında Dünya büyüklüğünde dev bir geminin olduğunu da ileri sürmüştü.