Gülben Ergen, Başbakan Erdoğan Belgeselinde Neden Yoktu?

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Beyaz TV'de ekrana gelen ve Erdoğan'ın hayatının anlatıldığı "Usta'nın hikayesi" adlı belgeselde, Başbakan'a iki soru yönelterek yer almıştı.

Yayınlanma Tarihi: 04.09.2013 11:53
Değiştirme Tarihi: 04.09.2013 11:51
Gülben Ergen, Başbakan Erdoğan Belgeselinde Neden Yoktu?

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Beyaz TV'de ekrana gelen ve Erdoğan'ın hayatının anlatıldığı "Usta'nın hikayesi" adlı belgeselde, Başbakan'a iki soru yönelterek yer almıştı. Çekimleri nisan ayında yapılan belgeselde yer alan Gülben Ergen, iki ay sonra Gezi olayları patlak verince belgeselden çıkmak istedi.

"BENİ BELGESELDEN ÇIKARTIN"

Beyaz TV yönetimi de Ergen'in bu isteğini geri çevirmedi Usta'nın Hikayesi adlı belgeselden Gülben Ergen çıkartıldı.

O BÖLÜMLER MAKASLANDI

Gülben Ergen, Gezi Parkı olaylarına katılan ve destekleyen Twitter kullanıcıları tarafından, Erdoğan belgeselinde yer aldığı için şiddetli bir şekilde eleştirilmişti. Ergen, hakarete varan tepkilere dayanamadı ve Beyaz TV yönetimine belgeselden çıkma isteğini yöneltti. Kanal yönetimi de belgeseldeki Gülben Ergen bölümlerini makasladı.

İKİ SORU SORMUŞTU

Gülben Ergen, belgeselde Başbakan'a şu soruyu yöneltmişti:

"Şimdi izninizle sorumu soracağım, bir sanatçı olarak. Kitle iletişimine çok önem veren bir lider olarak, kitlelerin bir araya geldiği Rumeli Hisarı gibi muhteşem konser mekânlarımızın birer birer yok olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Biz çok üzülüyoruz, dinleyicilerimiz çok üzülüyor. Sizin fikrinizi merak ediyorum. Tekrar teşekkür ediyorum."