Grandpa Kitchen kanalının sahibi Narayana Reddy yaşamını yitirdi!

Hindistan Telangana kentinde yaşayan Grandpa Kitchen kanalında ihtiyaç sahibi insanlara büyük porsiyonlarda yemekler yapan Narayana Reddy hayatını kaybetti. Sevilen YouTuber Narayana Reddy (Granpa Kitchen) uzun süredir sağlık sorunları yaşıyordu. Peki Narayana Reddy kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2019 15:03
Değiştirme Tarihi: 01.11.2019 15:03
Grandpa Kitchen kanalının sahibi Narayana Reddy yaşamını yitirdi!

Youtube fenomeni Narayana Reddy hayatını kaybetti. Youtube üzerinden yayın yapan Grandpa Kitchen adlı kanalın sahibi olan Narayana Reddy'in 6 milyondan fazla abonesi bulunuyordu. Reddy, bu sayıya 2 yıl içinde ulaşmıştı.

NARAYANA REDDY KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? NERELİ?

Hindistan'da evinin bahçesinde devasa kazanlarda, büyük porsiyonlar halinde yemekler yapıp bu anları Youtube'daki Grandpa Kitchen ( Dedenin Mutfağı) üzerinden paylaşan, buradan aldığı izlenmeler sayesinde elde etti geliri de kimsesiz çocuklar ve yoksullar yararına harcayan Narayana Reddy hayatını kaybetti. 73 yaşında vefat eden ünlü fenomen, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu. 

Şimdiye kadar 260’tan fazla video yayımlayan ve içerik üreticilerine bağış toplama platformu Patreon’da bin’den fazla abonesi olan Reddy’nin 27 Ekim’de öldüğü duyuruldu.

BBC Türkçe’nin haberine göre; ailesi Reddy’nin ölümünü, YouTube’da cenaze töreninden görüntüler içeren duygusal bir videoyla duyurdu.

Akciğer enfeksiyonundan öldüğü açıklanan Narayana Reddy’nin bir anda popüler olmasından sonra bazı aile üyeleri işlerinden ayrılarak ona yardım etmeye başladı.