Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 yeni bölümde büyük yüzleşme!

Göz6 yeni bölüme Berna Keklikler ve Zeyd'in yüzleşmesi damga vuracak. Araçla dışarı çıkan Zeyd'in duydukları Berna ile Zeyd'i karşı karşıya getirecek.

20.12.2016 09:34

Göz6 yeni bölümde araçla dışarı çıkan Zeyd, izleyicinin söyledikleri ile büyük şok yaşadı. Zeyd'in aracına binan GÖz6 izleyicisi, Berna Keklikler'in Zeyd'den ayrıldıktan sonra Bulut ile yaptığı konuşmanın detaylarını anlattı. Bulut'un Berna'ya kırgın ve kızgın olduğunu söylemesinin ardından Berna Keklikler'in 'Seni korumak için yaptım' sözlerini anlatan izleyicinin sözleri Zeyd'i şaşkına çevirdi.

Duydukları karşısında yaşadığı şokun ardından evde Berna ile konuşan Zeyd, izleyicinin iddia ettiği konuşmanın gerçekten olup olmadığını sordu. İkilinin büyük yüzleşmesi Berna Keklikler'in Zeyd'e tokat atması ile son buldu.

Göz6 evinde heyecan artıyor
Göz6 evinde eleme oyunlarındaki heyecan giderek artıyor. Sona gelindikçe daha hırslı bir mücadele sergileyen yarışmacılar oyunlardaki performanslarını artırıyor. Bugün haftanın ikinci eleme oyununda karşı karşıya gelecek olan Göz6 evi yarışmacıları izleyenleri yine ekrana kilitleyecek. Göz6 yeni bölümü ile Dedemin Fişi filminin ardından TV8'de...

Yorumlar | 1
üye profil
Levent karace 2 yıl önce
Ben acun iicanin tum programlarini seyreden bir ailebabasiyim.aileye uygun programlar yaptiginiz icin tesekkur ederim.yanliz su son zamanlarda anaokulu oyunlari oynayan