Göz6 yarışması Tv8 ekranlarında devam ediyor

Göz6 yarışması Tv8 ekranlarında devam ediyor

Göz6 yarışmasının yeni bölümlerinde neler oluyor? İşte heyecan dolu anlara sahne olan Göz6 evinden ayrıntılar...

8 erkek, 8 kadın yarışmacıdan oluşacak yarışmada ipi göğüsleyen 2 şampiyon, doğrudan Survivor'a katılma hakkı kazanacak. Göz6 yarışması birbirinden güzel bölümleri ve heyecan dolu final oyunlarıyla Tv8 ekranlarında devam ediyor.

Göz6 programının televizyonda yayınlanmayan çok özel görüntüleri yalnızca acunn.com'da yayınlanıyor.

Araba oyunun kaybedilmesinin ardından Meltem'in gülmesi Berna'yı hayli kızdırdı. Berna, takım arkadaşını gülerken görünce çılgına döndü.

Göz6 evinin dokuzuncu bölümünde eleme oyununu kazanan erkekler takımı oldu.

Eleme oyununun son mücadelesinde Filiz ve Samed karşı karşıya geldi. Filiz'i yenen Samed eleme oyununu takımına kazandırmış oldu.

Göz6 yarışmacıları, Göz6 aracıyla evden çıkıp hem para kazanmak hem de dışarıda vakit geçirebilmek için araba oyununda karşı karşıya geldiler.

Göz6 evi yeni bir güne daha uyandı. Kızlar evindeki yarışmacılar, erkekler evindeki rakiplerinin taklitlerini yaparak keyifli vakit geçirdiler.

Araba oyununu kazanan erkekler evinden Bulut, Göz6 aracıyla İstanbul turuna çıktı. İşte Bulut ve ona araçta eşlik eden misafirlerinin İstanbul turu....

Kızlar evinde yarışan Filiz arkadaşlarının yardımıyla koluna siyah bir bant taktırdı. Arkadaşları, Filiz'in yeni imajını Survivor'un unutulmaz yarışmacısı Turabi'ye benzetti.

Nasıl bir yarışma programı?
Göz6, 8 kadın ve 8 erkek yarışmacıdan oluşan bir yarışma formatı. Bir ev içinde geçecek olan yarışmada izleyiciler destekledikleri ismi şampiyonluğa taşıyacak.

Büyük ödül ne olacak?
Göz6 yarışma programında mücadele edecek olan yarışmacılar şampiyonluk mücadelesi verecekler. Kadın ve erkek yarışmacıların ayrı ayrı şampiyonluk kazanacağı Göz6'nda kazanan iki isim Survivor 2017'ye doğrudan kazanma hakkı elde edecek.

Görüntülenme : 1103 Yayınlanma Tarihi: 23/09/2016 15:45:13

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin