Göz6 Panorama'da Nagihan'dan özel açıklamalar

Göz6 Panorama'da Nagihan'dan özel açıklamalar

Göz6 Panorama'nın bugünki konuğu olan Survivor 2016 yarışmacısı Nagihan Karadere, özel hayatı ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.

Göz6 Panorama'nın bugünki konuğu Survivor'ın unutulmaz isimleri arasına giren Nagihan Karadere oldu. Survivor'ın istatistiklerdeki en iyi isimlerinden biri olan Nagihan, özel hayatında yaşadığı sıkıntılarla ilgili Göz6 Panorama'da çok önemli açıklamalarda bulundu. Zaman zaman duygularına engel olamayan Nagihan Karadere, gözyaşlarını tutamadı. Göz6 Panorama stüdyosundaki izleyicilerin sık sık alkışlarla ve tezahüratlarla destek olduğu Nagihan Karadere, ilk kez Öykü Serter ve Hakan Hatipoğlu'nun sunduğu Göz6 Panorama'da konuştu.

Nagihan Karadere, son günlerde eşi ile ilgili çıkan haberler konusunda ilk kez canlı yayında açıklamalarda bulundu. Nagihan Karadere, haberlerle ilgili olarak ortada net bir durumun olmadığını, eşinden para sızdırılmaya çalışıldığını ve gerçeğin ne olduğunu bilmediklerini söyledi. Konuyla ilgili avukatların araştırma yaptığını söyleyen Nagihan, yaşadıklarını tüm detayları ile Göz6 Panorama'da izleyicilerle paylaştı.

Görüntülenme : 1882 Yayınlanma Tarihi: 07/10/2016 15:37:41

Haber Yorumları (1)

500
  • nurgün erkara
    1 yıl önce
    panorama nerede yayınlanıyor

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin