Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6'nın ilk finalistleri belli oldu

Göz6 evinde ilk finalistler belli oldu. Kızlar takımının oynadığı oyunda ilk finalist belli olurken, SMS oylaması ile ikinci finalist de netleşti.

05.01.2017 12:43

Göz6 evinde ilk finalistler belli oldu. Büyük finale bir gün kala Göz6 evinde Survivor 2017 heyecanı arttı. Göz6 evinde kızlar takımının oynadığı son oyunun kazananı Ecem oldu. Kıran kırana geçen mücadelede dokunulmazlığı alan Ecem Göz6 evindeki ilk finalist oldu. Göz6 evindeki ikinci finalist ise canlı yayında gerçekleştirilen SMS oylaması ile belli oldu. Filiz ve Berna'nın dahil olduğu SMS oylamasında en az oyu alarak Göz6 evine veda eden isim Filiz oldu. Bu sonuçlar Göz6 evindeki ikinci finalist Berna oldu.

Erkekler takımında eleme bu akşam
Erkekler takımında ise eleme bu akşam gerçekleşecek. Göz6 evinde oynanacak olan dokunulmazlık oyununda Survivor 2017 için erkekler evinin ilk finalisti belli olacak. Dokunulmazlık oyununda kazanamayan iki isim ise SMS oylamasına kalacak. Ramazan, Bulut ve Erdi arasından bir isim Göz6 evine ve Survivor 2017 hayaline veda ederken kalan iki isim Survivor 2017 için büyük finale adını yazdırmış olacak.

Yorumlar | 6
üye profil
Yasemin erkoc 2 yıl önce
Halk erdiyi nasıl birinci yapar halk dürüst olmalıydı erdi daha koyamıyor bile
Hatice aydogan 2 yıl önce
Erdiyi gonderin masallah o parkurlari cok guzel kosar yaziklar olsun size
TahsinTokdemir 2 yıl önce
Bence finalistler ilk tahmin ettiğim gibi ramazan ve ecem
hadihadi 2 yıl önce
bu aksamda ramazan ile erdi oylamaya cikarsa erdi icin yolun sonu kesin, bulutla cikarsa bulut gecer gibime geliyor. filize bile destek gelmedi goruyorsunuz berna kimki filiz bernaya kaybetti. Sira erdide bulut alir insallah finali , survivora ramazon gider ama
ercan ba 2 yıl önce
berna ve erdi Survivor kalırsa o yarışma izlenmeeezzzzzzzzzz benim için bitti demektirrrn
ayka ayka 2 yıl önce
bence bulut ve erdi