Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6'nda finalisti belirleyen oyun

Göz6 evindeki ilk finalist kızlar takımı arasında oynanan oyunla belli oldu. Kıran kırana geçen mücadelenin tüm detayları acunn.com'da...

05.01.2017 12:54

Göz6 evinde nefes kesen bir mücadele yaşandı. Filiz, Berna ve Ecem arasında oynanan oyunda yarışmacılar 5 sayıya ilk ulaşan isim olmak için mücadele ettiler. Bireysel oyunların başladığı ve her gün bir ismin yarışmaya veda ettiği Göz6 evinde son oyun büyük heyecana sahne oldu.

Rakipleri karşısında sayı kaybederek başlayan Filiz aradaki farkı ortadan için sarfettiği çaba ile Survivor'ı ne kadar istediğini ortaya koydu. 4 sayıya ulaşan Berna ve Ecem arasında ise nefesleri kesen bir mücadele yaşandı. Son oyunda karşılaşan ikili sayıyı alarak finale adını yazdırmak için savaştı. Oyunun sonunda kazanan ise Ecem oldu. Ecem bu sonuçla Survivor 2017 için adını finale yazdırdı.

Erkekler bu akşam yarışacak
Göz6 evinde erkekler takımının finalistleri bu akşam belli olacak. Erdi, Ramazan ve Bulut arasında oynanacak olan dokunulmazlık oyununda ilk finalist belli olacak.

Göz6 evinde kim finalist oldu?
Göz6 evindeki ilk finalist bireysel oyundaki galibiyeti ile Ecem oldu. İkinci finalist ise izleyicilerin oyları ile belirlendi. Filiz ile Berna arasındaki oylamada Berna ikinci finalist olurken, Filiz Göz6 evine ve Survivor 2017 hayallerine veda etti.

Erkekler takımda ise bu akşam oyunun ardından oyunu kaybeden ikili arasında SMS oylaması gerçekleştirilecek. SMS oylamasında az oyu alan isim yarışmaya veda edecek. Kalan isim ise oyunu kazanan yarışmacı ile birlikte büyük finale kalacak.

Yorumlar | 0
üye profil