Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 kızlar evinde büyük gerginlik!

Göz6 kızlar evinde Berna Keklikler ile kızlar arasında büyük tartışma yaşandı. Seslerin yükseldiği Göz6 evinde tansiyon düşmek bilmedi.

25.11.2016 13:35

Göz6 kızlar evinde beklenmedik bir tartışma yaşandı. Gizem ile Berna Keklikler arasındaki tartışmada sesini yükselten ve masaya vuran Berna Keklikler'e tepki veren Yasemin, Göz6 evinde sesini yükseltince Berna Keklikler üzerine yürüdü. İkili arasındaki sert tarışmada Gizem ve Filiz ikilinin arasına girerek Yasemin'i Göz6 evinde odaya götürerek uzaklaştırmaya çalıştı. Bu sırada Yasemin'e yüklenmeye devam eden Berna Keklikler sandalyeleri yere attı.

Erkekler evinin de dikkatini çeken tartışmada Berna Keklikler'in erkekler evindeki en samimi arkadaşı Zeyd'in takibindeydi. Olan biteni gözünü kırpmadan seyreden erkekler evi sakinleri, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Göz6 kızlar evindeki tartışmada Berna Kes ve Filiz'in tüm çabasına rağmen Yasemin'in üzerine gitmeye devam eden Berna Keklikler'i kimse durduramadı. Kapıyı çarparak odadan çıkan Berna Keklikler'e sert tepki veren Ecem, kapıları çarpmalasına tepki gösterdi. Berna Keklikler bu kez Ecem'e sesini yükseltemezsin diyerek üzerine yürüdü. Ecem'in sakin tavrı karşısında Berna Keklikler sakinleşti. İçerde ise Serenay Berna Keklikler'in Yasemin'i diskalifiye ettirmek için çabaladığını söyledi.

Yorumlar | 0
üye profil