Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 finalisti Bulut Özdemiroğlu Survivor 2017 yarışmacısı oldu

Survivor'da büyük sürpriz yaşandı. Yarışmaya veda etmek zorunda kalan Eser West'in yerine Göz6 yarışmasından tanınan Bulut Özdemiroğlu dahil oldu.

19.02.2017 00:57

Survivor'da heyecan artarak devam ediyor. Dün akşam 21. bölümüyle ekranlara gelen Survivor'da yarışmacılar ve izleyiciler bir sürprizle karşılaştı. Acun Ilıcalı, konseye Gönüllüler Takımı'nın yeni yarışmacısını davet etti. Göz6 programındaki başarılı performansıyla dikkat çeken ve finalistlerden biri olan Bulut Özdemiroğlu, Gönüllüler Takımına katılarak Survivor 2017 macerasının bir parçası oldu.

Acun Ilıcalı'dan 'Bulut Özdemiroğlu' açıklaması
Bulut'un Göz6 yarışmasındaki başarısına dikkat çeken Acun Ilıcalı, "Haftalarca Göz6 evinde mücadele veren ve finalist olan Bulut, birçok yarışmacıyı geride bırakmıştı. Kendisi Survivor 2017'ye dahil oldu. Hayırlı olsun..." ifadelerine yer verdi.

İşte Bulut Özdemiroğlu'nun ilk sözleri
Haftanın eleme adaylarının belirlendiği konseyde Survivor 2017'ye dahil olan Bulut Özdemiroğlu, duygularını dile getirdi. Survivor'ın çiçeği burnundaki yarışmacısı, "Burada bir birinden değerli birçok yarışmacı bulunuyor. Herkesin bir hedefi ve hayali var. Kimi futbolcu olmayı, kimi doktor olmayı, kimi ise avukat olmayı hedefler. Ben Survivor olmayı hedefledim. 5 yıldır bunun için çok uğraş verdim. Şimdi buradayım ve umarım şampiyon olarak hayalimi tamamlamış olurum" dedi.

Survivor'ın yeni yarışmacısı yasakla geldi
Bulut'un yarışmaya dahil olmasından hemen sonra Acun Ilıcalı, Bulut'a dış dünya ile alakalı her hangi bir soru yöneltilmesinin yasak olduğunu ve aynı şekilde genç yarışmacının da diğer yarışmacılara bu konuyla alakalı bir şey söylememesi gerektiğini vurguladı.

Berna ve Erdi Göz6 yarışmasından tanıdıkları Bulut için neler söylediler?
Konseyde söz hakkı verilen Berna ve Erdi, Göz6 yarışmasından tanıdıkları Bulut'un Survivor'a katılmasıyla alakalı duygularını dile getirdiler. Berna, Bulut'un Survivor'a katılmayı çok istediğini ve kendisinin parkurlarda başarılı olacağını belirtti. Erdi ise Bulut için "O beni iyi tanır; ben de onu iyi tanırım. Her şey nasip kısmet. Bakalım göreceğiz." dedi.

Eser West gitti, Bulut Özdemiroğlu geldi
Hatırlanacağı üzere açlıkla baş edemeyen ve sık sık kriz geçiren Eser West'in geçtiğimiz günlerde Survivor macerası son bulmuştu. Bu nedenle 1 kişi eksilen Gönüllüler Takımı'na bir dönem Göz6 yarışmasında sergilediği başarılı performasıyla dikkat çeken Bulut Özdemiroğlu dahil oldu.

Survivor yeni bölümüyle yarın TV8'de!
Survivor macerası hız kesmeden devam ediyor. Ekranların ilgiyle takip edilen yarışması Survivor, yeni bölümüyle yarın 20:00'da TV8'de!

Yorumlar | 0
üye profil