Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde Zeyd-Fatih gerginliği!

Göz6 evinde Zeyd, Fatih'in Berna Keklikler ile konuşmasına yasak getirdi. Zeyd'den Göz6 eleme oyunu sonrası konuşmalar yapılırken Berna'ya laf atan Fatih'e sert çıkış...

18.11.2016 11:24

Göz6 evinde kırk dokunuzuncu bölüm eleme oyunu oynandı. Göz6 eleme oyununda ilk mücadeleden itibaren üstünlüğü kaybetmeyen kızlar takımı erkekler takımı karşısında 10-4'lük bir skorla galibiyete ulaştı. Erkekler takımında zaman zaman gergin anlar yaşandı. Hırslı bir mücadele sergileyen erkekler takımı Göz6 eleme oyununda kaybettikleri sayılarda öfkelerine engel olamadılar.

Göz6 evinde oynanan eleme oyununun sonunda galibiyeti elde eden kızlar takımında Berna Keklikler galibiyet konuşması yaparken, duygusal bağı olan Zeyd'e tebriklerini iletti. Zeyd'in iki hedefi de tek seferde vurması nedeniyle atışlarını tebrik eden Berna'nın konuşmasına dahil olan Fatih, şaka ile Berna Keklikler'e bana tebrik yok mu ben de güzel atış yaptım dedi. Göz6 evinde Fatih'in çıkışı nedeniyle Fatih ile konuşan Zeyd, dolapların olduğu odada Fatih'e Berna ile konuşmasını istemediğini söyledi.

Fatih'in Berna Keklikler benim hemşehrim ve kardeşim sözlerine karşı Zeyd, Berna Keklikler ile ısrarla konuşmasını istemediğini söyledi. Fatih, verdiği röportajda Zeyd ile aralarında geçen bu diyaloğun ikili arasındaki tüm bağları sona erdirdiğini söyledi.

Yorumlar | 0
üye profil