Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde şoke eden yakınlık!

Göz6 evinin ilk aşkı olarak izleyicilerin karşısına çıkan Dilek ve Orhun cephesinde beklenmedik bir durum yaşanıyor. İşte Göz6 yeni bölüm tanıtımı...

14.10.2016 08:34

Göz6 evinin heyecanlandırak aşıkları Orhun ve Dilek cephesinde beklenmedik durumlar yaşanıyor. Göz6 evinde araçla dışarı çıkan yarışmacıların izleyici yorumlarını evde arkadaşlarına ilettiği anlarda Dilek büyük bir şok yaşadı. Orhun ile ilgili olumsuz sözler duyan Dilek, Göz6 evinde kendini sıkıntılı bir durumda buldu. Orhun'un erkekler evindeki tavırları ile ilgili duydukları karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Dilek kendini sorgulamaya başladı.

Göz6'da büyük aşk bitiyor mu?
Dilek ve Orhun aşkı Dilek'in duyduğu sözlerin ardından sona mı erecek merak konusu haline geldi. Duydukları karşısında sarsılan Dilek, Göz6 evinin iddialı ismi Orhun ile yaşadığı aşkı sonlandırmak mı istiyor?

Dilek Göz6 yeni bölümde bu kez Bulut ile camdan cama iletişime geçiyor. Tahtaya yazdıkları yazılarla zaman zaman evler arası iletişime geçen yarışmacılardan bu kez beklenmedik bir ikili görülüyor. Dilek ve Bulut, Orhun'un önünde konuşuyorlar. Orhun'un çok bozulduğu durum karşısında Erdi, Orhun'un öfkesini artıracak sözlerle karşılık veriyor.

Göz6'de büyük eleme heyecanı!
Göz6 evinde bu akşam oynanacak olan eleme oyunu elenecek yarışmacının takımını belirleyecek. Kızlar evinde mi yoksa erkekler evinde mi eleme olacak? Hepsi ve daha fazlası bugün TV8 ekranlarına gelecek olan Göz6 yeni bölümde cevap bulacak.

Göz6 yeni bölümü ile 17.30'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil