Göz6 evinde sinirler geriliyor!

Göz6 evinde sinirler geriliyor!

Göz6 evinde gerginliğin arttığı bir bölüm ekranlara gelecek. Hem kızlar evinde hem erkekler evinde yaşananlar bugün 17.30'da Göz6 yeni bölümde...

Göz6 evinde kızlar evinde ve erkekler evinde gergin bir gün yaşanıyor. Kızlar evinde Berna Keklikler, Berna Kes ve Filiz ile karşı karşıya geliyor. Berna Kes'e 'beni tanımıyorsun' diyen Berna Keklikler'e Berna Kes 'Bir öylesin bir böyle' diyerek cevap verdi. Berna Keklikler Filiz ile girdiği atışmada ise Filiz'e 'O zaman bu elemede sok potaya' dedi. Filiz ise Berna Keklikler'e dokunulmaz olması halinde eleme adayı olarak onu seçeceğini söyledi.

Erkekler evinde ise Erdi ile Zeyd karşı karşıya geliyor. Oldukça gergin olan tartışma öncesinde Erdi, Zeyd için 'Eski günlere gelerek. Bu sırtlanların arasına atayım mı onu?' şeklinde konuşuyor. Bahçede bulunan Erdi'nin yanına gelen Zeyd önce bahçede ardından evin içinde tartışıyor. Erdi'nin Zeyd'e 'Düşmüş adamdın. Roma temsilcisiydin' sözlerine karşılık Zeyd'in 'Bak seni düşürürüm. Bir daha çıkamazsın' dediği Göz6 yeni bölümü bu akşam 17.30'da TV8 ekranlarına gelecek.

Görüntülenme : 264 Yayınlanma Tarihi: 06/10/2016 12:36:01

Haber Yorumları (1)

500
  • FIRUZE
    1 yıl önce
    BERNA KEKLIKLER VE ZEYD SIZI COOOK SEVIYORUM. SIZE OY GONDERE BILMESEM BILE SIZE EKRAN BASINDAN SEVGILERIMI PAYLASIYORUM. ILISKINIZI DESTEKLIYORUM. BERNA KEKIKLER BU HAFTA DOKUNULMAZLIGI AL. AZERBAYCANDA YASIYORUM. INSALLAH BI GUN SIZINLE GORUSURUM.ZEYD VE BERNA KEKLIKLER ASKINIZIN ARKASINDA DURUN. SIZI SONSUZA KADAR SEVIYORUM.

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin